Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy Beaty i Arka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam

zdecydowałaś się na inne ustawienie krzeseł, czy zwróciłaś uwagę, że nie postawisz tam 6 talerzy ?

pozdrawiam

 

Tą wizualizację to ja sama robiłam i chciałam tylko zaakcentować to ustawieni. W praktyce mamy 147cm na te dwa talerze, więc te na boku powinny się zmieścić, wyjdzie w praniu :) . Nie rozmyślałam nad tym bardzo bo jest nas 2+1 a te pozostałe trzy będą zapasowe :) nie wykluczone, że będą tylko 4 krzesła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. serdercznie dziekuje za zyczenia :) bardzo mi milo:D Jak to zwykle ja spoznione ale rownie szczere. Kurcze nie moge wejsc do Twojego dziennika wyskakuje mi Jakis blad :( A tak na marginesie to opanowaliscie chyba budowe na odleglosc do perfekcji , pozostaje mi tylko pozazdroscic i podziwiac.

 

Może to wina przeglądarki ?

Z tym budowaniem na odległość to różnie bywa, czasem jest dużo śmiechu a czasem i płaczu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej Beatko :) zakochałam się w Twojej kuchni :yes::yes: z blatem wygląda już olśniewająco a jak będzie ukończona to już nie mam słów ... a możesz się pochwalić gdzie znalazłaś te ost hokery? są świetne mięciutkie pod dupcia :) nie jak te wszystkie plastiki :D tylko nie mów że w Szkocji :bash:

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Hej, szkoda że nie zdecydowaliście się na ogrodzenie nitowane :) Bardzo ładnie ozdobiłoby całość. Z jakiego pręta wykonane jest ogrodzenie? (przekrój)

 

U nas takie opóźnienia realizacji są niedopuszczalne, o klienta trzeba dbać :) Czekam na zdjęcia kompletnego ogrodzenia :) Gdybys mogła zdradzić jego cenę na PW byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szkoda że nie zdecydowaliście się na ogrodzenie nitowane :) Bardzo ładnie ozdobiłoby całość. Z jakiego pręta wykonane jest ogrodzenie? (przekrój)

 

U nas takie opóźnienia realizacji są niedopuszczalne, o klienta trzeba dbać :) Czekam na zdjęcia kompletnego ogrodzenia :) Gdybys mogła zdradzić jego cenę na PW byłbym wdzięczny :)

 

Witam

o jaki przekrój chodzi ?, drutu zbrojeniowego w fundamencie ? - fi 10, strzemiona fi 6

ogrodzenie panelowe ? 5mm lub 4 mm jeszcze nie zapadła decyzja

przekrój pręta bramy ? nie wiem sprawdzę jutro

jak tylko zakończę ogrodzenie lub zakupie wszystkie materiały to dam znać ile wyszło

Edytowane przez beatagl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam u Ciebie po raz pierwszy:)Widze,że etap zagospodarowania terenu mamy podobny.Mam pytanie w jakiejak grubą warstwe kamyczkówj odległosci od siebie sadziłas tuje danica i jaką grubość warsta kamyczków ma.Też planuję opaskę wokł domu z kamyczków i z przodu tuje danica:yes:Serdecznie pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u Ciebie po raz pierwszy:)Widze,że etap zagospodarowania terenu mamy podobny.Mam pytanie w jakiejak grubą warstwe kamyczkówj odległosci od siebie sadziłas tuje danica i jaką grubość warsta kamyczków ma.Też planuję opaskę wokł domu z kamyczków i z przodu tuje danica:yes:Serdecznie pozdrawiam:)

 

Witam Ana.

Kamyczki sypałam tak żeby tylko zakryły czarną agrowłókninę, cienka warstwa. Sprzedawca powiedział mi, że tona wystarcza na jakieś 16-19 m2 (52kg/m2),. My pokryliśmy około 30m2 1300kg (42kg/m2) ale cieniej już się nie da :) Oczywiście czym większa granulacja tym więcej kamienia potrzeba

Danice sadziłam na przemian ze świerkami DAISY'S WHITE co 90cm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...