Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

anulet

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

obecnie w mieszkaniu : małe agd- zelmer i mikrofala LG, lodówka Polar, kuchenka, okap - Masterkuk, pralka - Amica. no i ulubiony ekspres Saeco- niestety czarny - białego nie robili. poza pralką i lodówką które na gwarancji przeszły po jednej poważnej naprawie reszta bezawaryjna już od 9 lat. do nowego domu zastanawiam się nad gorenje, elektrolux, amicą, no może szarpniemy się na boscha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 8 months później...
  • 2 weeks później...

Ufff... gdyby ktoś kiedyś potrzebował, bo są totalnie sprzeczne informacje podawane.

Samsung RSHPNSW - wyszła w 2010 r i jest emaliowana (choć trzy sklepy interentowe podały mi info że nie ma emaliowanych side by sidów, tylko szklane)

starszy Samsung RSJ1KSSV z września 2008 też biała emalia, LG- GRP207FVQA także emalia.

Szklana jest FRS-T24H/DW.

Obdzwoniłam na śląsku saturny i media markty i nigdzie nie można zobaczyć białego sbs-a. No nic, zostaje w takim razie kupno w ciemno, chyba, że znajdę szczęśliwego posiadacza i dowiem się jeszcze czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zapytałam właśnie naszych panów od kuchni, bo poprawiają jedną z szafek. Powiedzieli, że montowlai tylko jedną białą płytę, właśnie tę z Gorneje, byli po jakimś czasie u tych ludzi i nie mieli żadnych zastrzeżeń.

Plyt indukcyjnych nie trzeba szorować, jak np.płyty gazowej czy elektrycznej, gdy coś się przypali. Myślę, że nic nie powinno się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...