Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Instalacja pompy ciepła "tymi ręcami" robiona


rwxw

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Błąd nr 1 - jednak u mnie to "tylko" 3x mniej, a róznica czasie rejestracji zaledwie cztery miesiace

Błąd nr 2 - nigdzie nie napisalem, ze u mnie wyrozumiale odnoszą sie do poswięconego tu czasu....

 

tak wiec, nie ma co porównywać naszych "doświadczeń"...

 

1) nie znasz mojej rodziny

2) nie wiesz ile czau posiwecam

 

Po co wiec ta "gadka" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie znasz mojej rodziny

2) nie wiesz ile czau posiwecam

 

Po co wiec ta "gadka" :-)

 

1. Nie znam, ale mogę postawić swoje założenie, któremu oczywiście zaprzeczysz :)

Nawet jeśłi byłoby błędne, to pocieszeniem jest to, że Ty takich produkujesz kilka na tydzien :)

2. Jakieś 2,5 x więcej niz ja :)

 

i na tym koncze, stosujac sie do prosby rwxw i mojej niecheci do marnowania w ten sposow czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakiegoś admina poprosić o zrobieniu tu porządku. A tego aroganta Pyxisa , czas zacząć ignorować panowie. Informatycy już tak mają , że do nieczego innego się nie nadają

 

Moze zacznij od swojej osoby. Skoncz na poczatek pisanie pirdol, to bedzie latwiej. Nie bede mial sie do czego "przyczepic".

 

Admin doceni Twoja opinie o informatykach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Moze tez mial pomysl, zebys je pod domem zakopal. ;)

Nie,to było już po postawieniu płyty fundamentowej ;)

Bardziej zrozumiałem to,że miałbym zamiast koparkowego wynajać łopatowego albo sam za łopatę się wziąść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakiegoś admina poprosić o zrobieniu tu porządku. A tego aroganta Pyxisa , czas zacząć ignorować panowie. Informatycy już tak mają , że do nieczego innego się nie nadają

 

OFF

Czego jak czego, ale głupoty to mu nie zarzucisz .

Charakterek jest jaki jest ,ale tu chodzi o wiedzę . A WEB ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde sie facet ta "nagonka" przejal. Rozbilo go to. "Zmiekl" straszliwie.

Pewnie w domu chodzi w worku po wapnie przepasany sznurkiem od snopowiazalki w ramach pokuty ;)

 

Klaudiusz zapytał więc dałem odpowiedź może zbyt dokładna ale trudno :)

A ja nie zmiękłem PIXI bo szczerze mówiąc mam w dup.... nagonkę...

I robię dalej :)

Jakbym miał żyć tylko z forum to w tym roku sprzedałbym 1/4 tego co sprzedałem więc wrzuć na luz tak jak ja to zrobiłem :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat się roz...

Był kiedyś na forum taki koleś co wprowadzał podobne zamieszanie w temacie pomp ciepła. Czasem mam wrażenie że chcialbympompe to właśnie on tylko pod innym nickiem.

Do pewnego czasu dyskusja wyglądała na ciekawą. Ot ktoś chce się zmieścić w kwocie 20 tysięcy z pompą i DZ. Jednak już od dłuższego czasu widać że to zwykły trolling. Nie wierze że chcesz kupić pompę i zrobić sobie DZ. Podana cena z góry była na straceniu, bo jak można chcieć markową nową pompę, z całą resztą za 20 tysięcy?

Inną sprawą jest że koszt jest niewiele wyższy niż te 20 tysięcy, ale to już nie wchodzi w grę bo można mieć taniej pompę PW. I nie przekonacie go że wyższe COP i dużo dłuższa praca pompy ciepła (gruntówki są prawie nie do zarżnięcia w porównaniu do PW) ma znaczenie w ogólnym rozrachunku. Najważniejsze jest to że się nie zmieści w 20 tysiącach a do tego żeby się zmieścił braknie może 2-4 tysiące. Gdzie tu sens? Ano brak.

Dlatego zbędne są to dyskusje i zaśmiecanie fajnego wątku. Rozeszło się o "grosze" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...