Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

miejskich Praktyczny 1


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 506
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas koszy nie ma w ogóle.

Z małego balkoniku nad wykuszem jest bardzo niewiele wody nawet w spore ulewy (jest on częściowo pod okapem dachu) więc z attyki wystaje rura i woda sobie kapie na opaskę. Według tego co mam w projekcie powinienem zastosować od tej rury do podłoża łańcuch, po którym woda ma spływać. Łańcuch jest - tyle, że nie zainstalowany, bo nasz owczarek by się nim chyba zaraz zajął ;)

Co do tarasu nad garażem, dorobiony mamy trójnik, który łączy spust z tarasu ze spustem z tej połaci dachu i dalej wszystko "idzie" jedną rurą w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...

Boże jak dawno nas tu nie było....dziennik zarośnięty pajęczyną.......

Miejski wczoraj zrobił podsumowanie ogrzewania za równy rok (kolejny).

Uruchomienie pompy ciepla mialo miejsce we wrzesniu i tak sobie ustalamy odczyty roczne. Od wrzesnia do wrzesnia. Decyzja o posiadaniu pompy ciepla byla jak najbardziej trafna, roczne koszty-ogrzewanie zimą, plus podgrzewanie wody cały rok, zamknęły sie w kwocie 1530 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 4 months później...

Witam.

 

Trochę tu jest stron tego dziennika, a ja nie mam zbytnio czasu czytać całości więc chciałbym zapytać jak zostało rozwiązane odbieranie wody z tarasów. Chodzi mi dokładnie oto że w projekcie są wpusty dachowe i to w dodatku podgrzewane. Ale z tego co się orientowałem to te wszystkie wpusty dachowe wystają ponad posadzkę, a ja chciałbym mieć to równo z posadzką tak jak kratka podłogowa. Będę wdzięczny za w miarę szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...