Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mały dom w Wielkim Lesie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dokładnie o tą szafkę mi chodziło

dziekuję

od przeszło poł roku szukam czegos sensownego i nic.

chyba muszę sie przejechać do ikei.

 

Teraz zauważyłam, że na zdjęciach salonu, które mąż umieścił nie widać, że szafka pod tv jest wisząca. Czy o taką Ci chodzi właśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innej szafki nie widzę więc chyba ta

 

Chodziło mi o to, że ta szafka wisi na ścianie a na żadnym zdjęciu tego nie widać i nie byłam pewna czy chcesz kupić taką jak u nas, czyli wiszącą czy może stojącą na podłodze.

Edytowane przez wkwb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wiszącą

bez problemu mozna sprzatnać pod spodem

a biorąc pod uwage, że mam dziecko uczulone na kurz to raczej mus

 

O tak, my też ze względu na kurz chcieliśmy koniecznie wiszącą. Nawet kanapa jest nierozkładana dlatego, że pod rozkładanymi ciężko sprzatać właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej szafa. A po prawej? Co to za drzwi?

 

To drzwi do pralni. Składane na pół - taki fajny patent do ciasnych korytarzy :)

 

Co to za wnęka przy przejściu do części praywatnej? Zaraz za drzwiami do wiatrołapu (chyba...) Na rzutach jej nie ma....

 

W tej wnęce stoi szafa (trzeba się dobrze przyjrzeć, bo trochę się kolorystycznie zlewa z kolorem ścian). To jest miejsce, gdzie w pierwotnym projekcie było WC, my z tego WC zrezygnowaliśmy żeby właśnie mieć gdzie postawić "główną" szafę z ubraniami. Bez wygospodarowania tego narożnika byłoby naprawdę krucho z "miejscem magazynowym".

 

I gdzie macie drzwi do łazienki?

 

Na powyższym zdjęciu to drugie licząc od prawej - pierwsze to drzwi do wiatrołapu, potem stoi szafa, o której wyżej pisałem (w tej wnęce gdzie było WC pierwotnie na projekcie), a potem są właśnie drzwi do łazienki, z korytarza części "nocnej".

Edytowane przez wkwb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie znam. :confused:

Możesz pokazac, jak to działa?

 

To są takie drzwi: http://www.pol-skone.pl/product/skladane

 

Tu widać, jak to działa: http://andsol.blox.pl/resource/skladane.jpg

 

Zaleta jes taka, że otwierają się na głębokość połowy szerokości otworu, czyli np. dla standardowego otworu 90 cm, "wyjeżdżają" one ok. 45 cm od ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zdjęć tu umieszczonych jest beznadziejna. Niedawno zepsuł się nam aparat i nie robi już dobrych zdjęć. Niektóre przedmioty są ładne w naszym domu i jesteśmy z nich dumni, bo np. sami je doprowadziliśmy do stanu obecnego np. ława (stolik kawowy) czy stół jadalniany i namęczyliśmy się przy tym bardzo ale na zdjęciach oczywiście tego nie widać. Lubimy przedmioty z duszą dlatego wiedzieliśmy, że muszą się takie znaleźć w naszym domu. Trochę jeszcze ich przybędzie. Jest do zmiany sporo, np. oświetlenie w kuchni, holu, za jakiś czas. I jeśli jest ktoś chętny do pomocy w wyborze to poproszę o rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już jakiś czas Cię podczytuję, coraz bardziej przekonuje sie do tego projektu :) Wasze wnętrza cudowne i nie zgadzam się z opiniami z wątku o kuchniach- ja bym tylko roletę zmieniła na jednolity kolor. Jak dla mnie udane połączenie tradycji i odrobiny nowoczesności. Czuję, że będę czerpać inspiracje z Twoich wnętrz :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii oświetlenia w kuchni - kupiłaś i wydałaś kasę, nie ma się co teraz zamęczać, że sa takie a nie inne.

 

Chociaż widząc twój piękny żyrandol w salonie, wydawałoby się, że pójdziesz bardziej w stylizację kryształkową niż dosłowność.

Coś w ten deseń:

http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/00001036880522069/T/340x340/C/FFFFFF/url/lampa-wiszaca-candelabro.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...