Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TIME TO SAY GOOD BYE...


Gość coolibeer

Recommended Posts

Gość coolibeer

Minęło

nie dużo czasu od kiedy jestem na forum ale to wystarczyło do podjęcia takiej decyzji.

 

Poznałem

wielu wspaniałych ludzi, korzystałem z ich pomocy jak również miałem okazje pomóc innym.

 

Najważniejszą

jedną rzeczą, jaką zawdzięczam forum było danie wiary w to, że spełnienie

marzenia o wybudowaniu własnego domu uda się, będzie możliwe i tak tez się

stało.

 

Świat

zmienia się zmienia się również nasze FORUM, ale ostatnio ze smutkiem muszę

stwierdzić że kierunek tych zmian stał się na tyle dla mnie nie akceptowalny,

że niniejszym chciałem podziękować wszystkim gorąco za wspólnie spędzony

czas i zaprosić do odwiedzenia mnie w innym zakątku Internetu.

 

Jeszcze raz dziękuję

 

Pozdrawiam

i życzę wszystkiego najlepszego!

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cóż jesteśmy (?) ludźmi dorosłymi, są to nasze wybory, trza to uszanować

a przede wszystkim przemyśleć

sam wiem, że są chwile zwątpienia,

jednakże decyzje ostateczne powinny takimi pozostać

trzym cię, pozostań silny w wierze

i postanowieniu :-?

 

ps

są tacy, co się zmartwią

ale i tacy,co się ucieszą

kto jest zadowolony?

kogo "ukarałeś"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę zdziwiona tym co się na tym forum teraz dzieje. Do niedawna wszyscy ze sobą żyli w zgodzie i się rozumieli. Teraz widzę że u koleżanki Małgoś2 całe 2 strony poświecone są na obrabianie tyłka Daggulce a osoby które były bardzo zaangażowane w życie forum odeszły i nic się nie odzywają w związku z tym na znak protestu ja również wypisuję się z forum bo niestety taka atmosfera mnie nie odpowiada. Jestem tutaj od niedawna ale wystarczyło żeby się tutaj zadomowić a z przykrością i wielkim bólem odchodzę.

Dziękuje za mile spędzony czas :( było zajebiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę zdziwiona tym co się na tym forum teraz dzieje. Do niedawna wszyscy ze sobą żyli w zgodzie i się rozumieli. Teraz widzę że u koleżanki Małgoś2 całe 2 strony poświecone są na obrabianie tyłka Daggulce a osoby które były bardzo zaangażowane w życie forum odeszły i nic się nie odzywają w związku z tym na znak protestu ja również wypisuję się z forum bo niestety taka atmosfera mnie nie odpowiada. Jestem tutaj od niedawna ale wystarczyło żeby się tutaj zadomowić a z przykrością i wielkim bólem odchodzę.

Dziękuje za mile spędzony czas :( było zajebiście :D

 

Niestety, masz rację. Nie byłem zwolennikiem odejścia z forum, przeciwnie sądziłem, że to chwilowe. Ale jak poczytałem ten gnój na wątku malgos2, to mam dość. Mało kto pamięta, co pisałem po jej pierwszych postach. Nikt mi nie wierzył. Wróćcie do tego tematu, gdzie cytowałem jej pierwsze posty pełne pogardy wobec sąsiadów, wykonawców i po prostu innych ludzi. To chwilowe, przejdzie - pisali. No to poczytajcie teraz.

Mnie i Redakcja i Mod ponury63 upominali, kiedy zamieściłem frywolne cytaty z innego portalu. I OK. Ale teraz jakoś nikt na to bagno nie reaguje, na którym wycierają sobie nami gęby i nie tylko.

Więc dziękuję.

Mogę wrócić na forum, jak tych osób nie będzie.

 

A tu jest link do tych cytatów: http://forum.muratordom.pl/najlepsi-doradcy-na-tym-forum-kandydatury,t39529-1260.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że ten exodus nie jest na zawsze :roll:

 

Też mam nadzieję, ale co mam zrobić? Nie chciałem, czekałem, myślałem, że przeczekam, ale przeczytaj sama.

http://forum.muratordom.pl/komentarze-do-mieszkanka-malgos2,t126810-28920.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...