Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TIME TO SAY GOOD BYE...


Gość coolibeer

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poza tym - od góry do dołu brzmi całkiem sensownie .

...

No przeciez mowie, ze wszystko mi sie po...przestawialo :) Chcialam napisac, ze posty to mi sie wyswietlaja od dolu do gory i jeszcze od prawej do lewej. Tak se dobrze zrobilam.

A Ty Zosiu good bye jeszcze nia gadaj - na lajbie dzisiaj impreza - jesli tylko dode wpisowe przytarga

 

No i jeszcze chcialam dodac, zebysta w koncu ze mnie zeszli :) :) ( tez mi brak wywroconych oczęt)

Edytowane przez anSi
znowu??? ciekawosc pierwszy stopien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
No tak, wiedziałam, że mnie nikt realnie nie lubi buuu...

 

Kulka, to tylko forum, come on!

:D

 

O w mordę!

Jak ja Cię lubię, nie masz pojęcia.

Aż mi real sztywnieje a wirtual mięknie.

Jak zrobisz goodbye, to zażyję z rozpaczy całą garść tych pięknych emotikonów i zejdę na zatwardzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę!

Jak ja Cię lubię, nie masz pojęcia.

Aż mi real sztywnieje a wirtual mięknie.

Jak zrobisz goodbye, to zażyję z rozpaczy całą garść tych pięknych emotikonów i zejdę na zatwardzenie.

Oł lord!!! Nie czyńże tego.

W razie zaparcia zażyj parówki pszennej w panierze z krakersów.

Jak nie pomoże to zostają Ci już tylko devolaje do dziabania łyżką:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Na to jest rada. Trzeba zmienić pozycję przy pisaniu, bo jak się tak na dłużej znieruchomieje to krew źle krąży. W efekcie coś drętwieje a innego coś zesztywnieć potrafi.:yes:

Mistrzu!Jestem pełen podziwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez mowie, ze wszystko mi sie po...przestawialo :) Chcialam napisac, ze posty to mi sie wyswietlaja od dolu do gory i jeszcze od prawej do lewej. Tak se dobrze zrobilam.

A Ty Zosiu good bye jeszcze nia gadaj - na lajbie dzisiaj impreza - jesli tylko dode wpisowe przytarga

 

cholerka baładzo, ale to bałdzo przepraszam za wczoraj, ale zaczęłam się edukować kto, gdzie i dlaczego poszeł i tak mi zeszło ze już na łajbe nie dałam rady.

Chyba się zresztą wolno edukuję, bo dzisiaj przesiedziałam dalsze 2 godz. na róznych wewontkach, robota odłogiem leży, ale nareszcie wiedze posiadam.

Tylko jak już ją posiadłam to myślę, że mi ona do niczego nie potrzebna:no:.

wpisowe nadal posiadam, więc we wolnej chwili przytargam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mnie ktoś może , tak prostymi słowami, jak chłop krowie na miedzy , wyjaśnić o co chodzi ?

nie zaglądałam przez czas dłuższy a teraz to forum tak ciężko muli że nie jestem w stanie sama znależć :( dokąd wszyscy idą ,i dlaczego ? co to za afera o której tyle się tu mówi ?

oświećcie mnie , prooooszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
czy mnie ktoś może , tak prostymi słowami, jak chłop krowie na miedzy , wyjaśnić o co chodzi ?

Proszę bardzo!

A kaj ty leziesz na pańskie, bydle jedno, żryj trawę na miedzy krasula, nastąp się łaciata i nie rycz.

 

Prawda, że proste ?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak to mówią - coś się kończy... ot internetowe społeczności...

 

Nic sie nie konczy, bo u mnie dopiero sie zaczelo...tak mnie wciaglo ;)

 

Kulka zagladlam swojemu laptopu w prostu oczy- u niego OK, a posty na forum nadal od tylu czytam. Chyba arabskiego sie naucze:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje wyreczyc kolege - chodzi o to, aby jezyk gietki...znaczy sie, nie ma sie co przejmac, trzeba sie obejmac. Mozna sie tez napic. Dode juz w pasach startowych. Ja tez, bo Veroniowke listonosz piekny i mlody doreczyl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., ale nareszcie wiedze posiadłam.

Tylko jak już ją posiadłam to myślę, że mi ona do niczego nie potrzebna:no:.

...

Tak w ogole....bardzo ta mysl spodobala mi sie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takie proste jak ci się wydaje............ znaczy ,ktoś komuś wlazł w szkodę ??? czy sugerujesz że ja się pcham na pańskie ?

nie dało by się jeszcze prościej ? ;)

Myślę, że to jednak grząskie rejony są.

Nie żeby od razu pańskie, ale bagniska takie że ho ho.

Lepiej lichu w oczy nie zaglądać,

anSi już laptokowi zaglądneła w ślepia i teraz nad arabskim siedzi.

Boszzz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...