Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TIME TO SAY GOOD BYE...


Gość coolibeer

Recommended Posts

czy mnie ktoś może , tak prostymi słowami, jak chłop krowie na miedzy , wyjaśnić o co chodzi ?

nie zaglądałam przez czas dłuższy a teraz to forum tak ciężko muli że nie jestem w stanie sama znależć :( dokąd wszyscy idą ,i dlaczego ? co to za afera o której tyle się tu mówi ?

oświećcie mnie , prooooszę

 

ja pare godzin zarwałam, żeby się wszystkiego dowiedzieć, a Ty byś chciała tak na łatwiznę:p. Tez ostatnio mało tu byłam i braki w edukacji miałam.

I myślę, że gdyby inni też przygotowaniami do świąt się zajeli :stirthepot:, to i afery by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ansi Ty z tym od prawa do lewa to poważnie, czy tylko posty w odwrotnej chronologii masz?!?!?!?!

Bo jak posty w odwrotnej to w profilu się ustawia, już zaglądam.....

w profilu masz zaawansowane ustawienia w lewym dolnym rogu, potem zaawansowane ustawienia i tam jest opcja wyświetlania tematów:yes:,

 

a jeśli to nie to to bez mojego wpisowego tego nie rozbierze:cool:, ale to może już na łajbie:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaklepawszy kącik blisko kambuza, coby potem za daleko nie trzeba szukać było.

Zosiu, Ty to jednak bardzo jesteś inteligentna, że umiesz tak po arabsku pisać. :D

Ja będę musiała chyba robaka zalać, że wszystko tak zwyczajnie robię. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

? kaj zaret a - iSnA

...;)

 

Kiedy moj laPtok sie nawrocil byl i po ludzkiemu teraz nadaje :cool:

 

Melduje, ze dokonano ogledzin peciny mej i stwierdzono, ze do sesji foto nie nadaje sie, bo opaska za słabo wyprofilowana i zamiast lydki zgrabnej i powabnej kartofla przypomina:cry: A..i na sztandarze powiewac nie moze, bo za mocno dociazona :confused:

 

Ide czytac Arabach, bo cos czuje, ze o mnie gadaliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zaawansowanej edycji są :)

dobrze, ze nie w zaawansowanej ciazy, po tym, jak rzeczony Arab laptoka wyobracal :) Chcialam tez nadmienic, ze sciagnelam juz wszystko, nie tylko. turban - do nauki arabskiego. Teraz tylko Araba rasowego mi trza, bedziem po grzskim terenie stapac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze lepiej ze taka bania spuchnięta.

Będzie działac na wyobraźnię w słusznej sprawie, przeciw ciemieżeniu.

iSna!

 

DPS, a ja mam bardzo przystojnego Araba w rodzinie i to niemal najbliższej.

Stąd wiem, ze habibida to jest moja ukochana, a nare to jest plomień, a i jeszcze bajta, czyli jajka.

Fajnie nie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

iSna!

 

...

A teraz to w jakims narzeczu czy dialekcie? No, nie nadazam z tymi naukami od konca :)

 

Stąd wiem, ze habibida to jest moja ukochana, a nare to jest plomień, a i jeszcze bajta, czyli jajka.

Fajnie nie:cool:

 

Teraz w koncu wiem, dlaczego taki jeden ciagle habibi powtarzal, gdy jednego razu w Egipcie bylam. Wiem, wiem..kazdej tak pewnie powtarzal, Ale czy habibi i habibida to to samo??

 

Bajta mi sie podobaja..bo sie fajnie rymuje :)

 

dode - Ty to madra kobita jestes...i ....chyba masz racje z tym ubieraniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to w jakims narzeczu czy dialekcie? No, nie nadazam z tymi naukami od konca :)

 

 

 

Teraz w koncu wiem, dlaczego taki jeden ciagle habibi powtarzal, gdy jednego razu w Egipcie bylam. Wiem, wiem..kazdej tak pewnie powtarzal, Ale czy habibi i habibida to to samo??

chyba tak, bo mój szwagier też tak mówi do siostry mej, habibi, czyli kochanie chyba!!!

OMG anSi, on sie w Tobie normalnie kochał :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...