Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum


admin1719498882

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 296
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam jeszcze tylko jedną prośbę Nefer. Przyjmuję do wiadomości, że chcesz pomagać, testować, wyjaśniać i agitować, przekonywać, być service deskiem i pierwszą linią wsparcia itp

 

Ale proszę, nie pojawiaj się w każdym poście jako adwokat Redakcji i Admina. Nie odpowiadaj za nich, w ich imieniu, broniąc czci i honoru, odpowiadając na zarzuty, które nie padły, uprzedzając pytania których jeszcze nie zadano. Chyba, że Redakcja lub Admin Cię o to prosiła ... bo to przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.

 

 

Jeeeeeeeeeeeessssssoooooooooo ale ja CHCĘ , mam taki KAPRYS , a to forum publiczne i mogę chyba :):):) NIe, ani redakcja ani admin mi nie płaci. Po prostu nudzi mnie malkontenctwo (często wynikające z tego, że marudzącemu nie chce się kliknąć tu i tam , żeby się dowiedzieć jak to działa).

 

Najłatwiej jest marudzić, czepiać się , robić sceny - ale żeby tak więcej energii włożyć w KONSTRUKTYWNE UWAGI to już jakoś nie bałdzo .

 

Podoba mi się to forum - no kurde, kurde - podoba mi się i już. Taka jest moja opinia. I tak jak Ty chodzisz w każdym temacie jojczysz - tak ja chwalę. I jesteśmy kwita ? No to git.

 

I będę nadal namawiać do pomocy , bo to NASZE wspólne forum. Wybór jest zawsze.

Edytowane przez Nefer
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz - przecież nie zabraniam. Mogę też napisać jak ja to widzę ?

 

Heh, to żem frustrat i malkontent to już wiem. Tak samo jak i defetysta, siewca niepokoju i czwarty jeździec Apokalipsy. Oczywiście, że najłatwiej - tak samo łatwo jak coś spierdzielić. Pardon my french. I to niestety nie nasze wspólne forum - znalazłem tu dużo porad i interesujących ludzi - ale żeby było nasze wspólne to musiałbym czuć że mam jakiś wpływ na to jak funkcjonuje, w jakim kierunku będzie się rozwijało - ja tego w ogóle nie czuję.

 

W każdym razie podziwiam optymizm. We mnie więcej realisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarpe - dawaj swoje propozycje zmian - może jak je wprowadzą poczujesz, że to również Twoje forum.

Tak to jest, że większość postaw ma korzenie w doświadczeniach. Ja od zawsze jestem niepoprawną optymistką. Nieuleczalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja nieco inaczej rozumiem "wspólność" ;)

Ja bym się bardziej chciał dowiedzieć dlaczego kasuje się niektóre wątki, łączy się działy zaciemniając sprawę, przenosi tematy na peryferia, pączkuje działy, wrzuca nieprzygotowaną, nieprzetestowaną wersję na produkcję. Jeśli ktoś mi to wyjaśni, jeśli poczuję, ze jestem traktowany jak partner do rozmowy a nie mięso, które umie klikać to bardzo chętnie będę zgłaszać zauważone błędy, wnioski racjonalizatorskie, pomysły itp. To jest chyba prawidłowa kolejność.

Edytowane przez yarpenowski
zapomnialem - emotikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANSEXXX
Może kiedyś uda Ci się pojąć, że większość Forumowiczów to dorośli ludzie i robią to co chcą, nie pytając czy im wolno.

 

 

zbyt dosłownie napisane i to forum jest pojęte jako klika kolesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pogubiłam, jak wywalić tylko część wiadomości ze skrzynki a część zostawić nie kopiując każdej (tej co potrzebuję)?:(

 

Ale hula :D, coraz szybciej, jeszcze, jakby zaawansowana edycja (odfajkowana w ustawieniach) sama się włączała :cool:

 

Faktycznie byloby suuuuper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie najbardziej wkurza, ze tematy w ktorych pisze nie sa automatycznie subskrybowane.

Do tego cos starsznie mi muli przegladarke jak ogladam to nowe forum.

 

No i na dodoatek, wczoraj dostalem serie emaili, ze user xyz nie moze mi wyslac wiadomosci prywatnej, bo mam przepelniona skrzynke. A mam w niej raptem kilka emaili (duzo mniej niz zawsze). Do tego chcialem znalezc tego usera aby zapytac co chicial i ..... wyszukiwarka nie znajduje takiego (ani po uzytkowniku ani w postach)

 

Fantom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, Ged, no to masakra... :(

U mnie coraz lepiej, hula coraz szybciej, mogę już znaleźć swoje tematy.

Jeszcze muszę się przyzwyczaić do nowej szaty, no i będzie OK jak dla mnie, mam nadzieję, że drobne błędy, jak zapamiętywanie ustawień zaawansowanych w profilu, nastąpią wkrótce. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w skrzynce pojawily sie wiadomosci sprzed trzech lat :) na szczescie szybko sie z tym uporałam

 

 

postulat: jeśli tylko się da proszę o włączenie z automatu wysiwyg - byłoby ekstra. jednak z tą solą i emotkami to coś było na rzeczy bo połowa moich postów od wczoraj to instrukcja jak włączyć emotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączniku scrn... tak widzę forum na kilku kompach :-(

To może być dość częsty objaw przy serwisach, w których wprowadzane są zmiany w konstrukcji - nie tylko FM.

Twoja przeglądarka zachowała sobie jakiś stary arkusz stylów CSS.

Spróbuj czy naciśnięcie Ctrl+R nie rozwiąże problemu. Wymusi to pobranie wszystkich plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...