Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Uciekamy z tego forum!!!


marekas5

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak forum poszło teraz już w 100% komercje. Jest nastawione głównie na zysk.

Tak jak każdy supermarket, bo tam również nie pobiera się opłat od wchodzących i rozmawiać też można dowoli, nawet za darmo można dopytywać się sprzedawców o różne sprawy.

Oczywiście forum to forum nie toleruje konkurencji, tak więc wszelkie wpisy reklamowe nie opłacone są kasowane. Tylko dla pozoru stworzono jakiś śmieszny dział ogłoszeń.

Forum jest mało czytelne, zagmatwane. Problem jest z znalezieniem własnych postów, itp.

Wad do wymienienia jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam ze to żart PrymaAprilisowy, ale niestety jednak nie ;) Opierając się na doświadczeniach z innych "Forumów", wiem że każda zmiana jest zawsze odbierana negatywnie, siła przyzwyczajenia jest ogromna i najczęściej kończy się utworzeniem alternatywnego forum na starym "silniku". Jestem na FM w sumie niedługo, więc pewnie jeszcze mnie te zmiany tak nie bolą jak tych którzy są od lat, ale też się troszkę gubię tutaj, mam jednak nadzieję że wszystko się wyprostuje, dajmy Redakcji chwilę czasu na ostateczną wersję i wtedy będziemy narzekać albo się cieszyć, bo przecież zmiany nie zawsze oznaczają coś gorszego, raczej zmienia się coś na lepsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak forum poszło teraz już w 100% komercje. Jest nastawione głównie na zysk.

(...)

Oczywiście forum to forum nie toleruje konkurencji, tak więc wszelkie wpisy reklamowe nie opłacone są kasowane. Tylko dla pozoru stworzono jakiś śmieszny dział ogłoszeń.

Na nowym forum stworzono możliwość reklamowania się na jasno określonych warunkach - w zakładce płatny profil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersję beta (i ogólnie nowe wersje) najpierw testuje się równolegle nie wygaszając starej wersji - to nie jest ani takie trudne ani takie kosztowne - wystarczy chcieć, pomyśleć, mieć na uwadze ludzi, którzy z forum korzystają. Zamiana przeprowadzona w taki sposób jest dla mnie po prostu kolejnym przykładem, że użytkowników ma się po prostu w ...

Ja rozumiem, że forum jest darmowe - ale nie zapominajmy, że wartością forum są użytkownicy - nie kawałek dysku, soft, domena i serwer na którym to wszystko chodzi.

Zauważyłem, że wchodzę tu coraz rzadziej - za dużo kombinowanie, za mało dążenia do uczynienia z forum takiego jaki chcieliby użytkownicy. To kasowanie tematów, niezrozumiałe łączenie działów i tym podobne działania zniechęcają mnie skutecznie.

 

Życzę zadowolenia z siebie i niezachwianej wiary we własne pomysły, pielęgnowania narcyzmu i dalszego lekceważenia ludzi. Pytanie jak długo jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym forumie było wiadomo ilu użytkowników wisi zalogowanych , ilu gości itd.

Kto jest , kto sie ukrywa ; )

(...)

A tu ciiiii

A dlaczemu się pytam ?

a na dole strony głównej to co jest ?

 

Użytkowników na forum

Aktualnie na forum jest 1001 użytkowników. 86 zalogowanych oraz 915 gości

Najwięcej aktywnych użytkowników (1,382) było dnia Wczoraj, o godz. 20:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na tempo wczytywania się wątków i tematów będę teraz rzadziej korzystać z forum. Do tego jest szalenie niewygodne.

Nie mam czasu na przedzieranie się przez mętny układ, by dotrzeć do interesującej mnie wiadomości. Jakby ktoś chciał porady ogrodniczej niech pisze bezpośrednio na maila (jest w wątku ogłoszeniowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Jak by Ci tu wyjaśnić o co caman.. Jestem na tym forum ładnych parę lat. Pamiętam jak wprowadzono poprzednią wersję. Aż do tej pory wiele błędów nie zostało poprawionych w tamtej wersji, mimo wielokrotnych próśb userów. Co więcej redakcja zwykle nie raczyła nawet na te prośby odpowiedzieć. Nie przypuszczam, żeby tym razem było lepiej. Tak więc nie chodzi o 'chwilę'. Mówimy raczej o latach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na forum jakiś czas.

Dzisiaj wszedłem i porażka !!!!!!!!!.

Nie dość że nie mogłem czy nie umiałem się zalogować to nie mogę albo nie umiem znaleźć interesujących mnie informacji.

Droga Redakcjo - jak robić zmiany to może małymi kroczkami drogą ewolucji aby każdy mógł nadążyć a nie robić rewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...