Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Katowice i okolice - meble kuchenne, stolarz, meble na wymiar, schody


agaton

Recommended Posts

Polecam firmę Black Red White z Biłgoraja. Mają sieć w całej Polsce. Na stronie http://www.brw.com.pl znajdziesz adresy dystrybutorów i salony sprzedaży. oferują kompleksową zabudowę zarówno tańszą (MDF, HDF) jak i droższą drewnianą. Do tego super wyposażenie - cargo, tzw. magic corner, szuflady, itp. bajery. oczywiscie sprzęt do zabudowy, oswietlenie jak i stoły i krzesła. Ja do nowobudowanego domu będę u nich (Łódź) zamawiać meble w lecie. Ale mam już wycenę (gratis) a projekt z wizualizacją kosztuje 100 zł. nie zobowiazuje do zakupu. Czas oczekiwania na meble ok. 4 tygodni lub krócej. ponieważ firma ta produkuje również meble pokojowe i inne znam ją, bo mam dwa pokoje + przedpokój umeblowane tymi meblami. I jest super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaton widzę, że jesteś z Żor, czy przyglądałaś się meblom kuchennym Kolasa.

Mają ekspozycję ponoć w Rybniku w Miszteli, a ja widziałam ich meble w salonie w Raciborzu i niczego sobie. Koleżanka zamówiła u nich kuchnię jest zadowolona, szybko i rzetelnie. Niestety nie pytałam jak wychodzi to cenowo w porównaniu z innymi.

Jak będziesz zainteresowana to podam Ci dokładnie jak do nich dojechać.

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sześć lat temu zamówiłem kompletną kuchnię z wyposażeniem firmy Forte. Co prawda zamawiałem w ich centrali w Wysokiej Mazowieckiej, ale mają wiele salonów firmowych w terenie - najbliższy w Tychach. Te sześć lat intensywnego użytkowania - zero problemów. W cenie mebli był transport i montaż. Wtedy w stosunku do innych firm był to najlepszy kompromis między ceną a jakością. Najbardziej jestem zadowolony z ich blatów - są naprawdę wytrzymałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years później...
  • 1 year później...
  • 8 months później...
  • 2 years później...
  • 6 months później...

to nie jest forum reklamowe, więc takich wątków nie ma za dużo.

Jest biała lista wykonawców w dziale "Wymiana doświadczeń" - wyszukujesz wyszukiwarką chociażby po województwach. Albo tutaj, również po województwach.

 

Możesz też przejrzeć kuchnie forumowiczów (są prezentowane we wątku "nasze kuchnie" lub w prywatnych galeriach) z twojej okolicy i podpytać, kto im je robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...