Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie jedynie zastanawia czemu inwestorzy już na samym początku budowy dają się "wydoić" z kasy ?

 

Po co Wam "specjalne" firmy które wykonują tylko płyty ? Przecież przy wyborze takiej firmy przepłacacie niesamowicie ...

 

Jak wybieracie budowę domu do SSO to też szukacie innej firmy która wykona Wam zwykłe fundamenty ?

 

Wybrać firmę która kompleksowo wykona wszystko do stanu SSO , łącznie z płytą.

 

Płyta jest łatwiejsza w budowie i wykonaniu niż zwykły fundament ..

 

Każda firma budowlana która buduje domy da sobie radę z wykonaniem płyty ...

 

Zależy. Nam firma robiąca SSO zapewniała, że ma doświadczenie w PF i wiesz co? Orżnęła nas na ponad 13k zł względem firm, które specjalizują się tylko w płytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Nam firma robiąca SSO zapewniała, że ma doświadczenie w PF i wiesz co? Orżnęła nas na ponad 13k zł względem firm, które specjalizują się tylko w płytach.

 

 

Że tak zapytam - "jak to możliwe" ??

 

Przecież jest wycena, umowa, potem płatnosć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kilka składowych. Jedyna firma mająca termin, a na tym nam bardzo zależało. Wzięcie innej ekipy wydłużyłoby całą budowę, a na to nie mogliśmy sobie pozwolić. I pisząc orżnęła mam na myśli nie to, że nas oszukała, bo wiedzieliśmy na co się piszemy. Mam na myśli to, że biorąc inną ekipę z terminem na następnym rok, moglibyśmy zaoszczędzić na tym te co najmniej 13k zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikałem w detale ogólnie 100 PLN m2 roboty a co w tej robocie ? Nie wiem.

 

Niedobrze, powinieneś wiedzieć, jeśli się na coś umawiasz.

Kiedyś we dwóch kręciliśmy sporą płytę, było pewno ponad 200 m2, zrobiliśmy to w 10 godzin czy jedenaście. Płyta łatwa, z cienkiej siatki, nietypowo, ale metry były i trzeba było przy tym podłubać. Dostaliśmy po dniówce i jakiś mały gratis za szybkość. Dlatego się pytam, za co się płaci takie pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...