Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 473
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, piekny dom i świetne wnetrza, baaardzo w moim guście, jestem pod wielkim wrazeniem konsekwencji stylu! czy mogłabys zdradzic jakie to okna, sa piekne, byc moze juz o tym pisalas, ale od razu, po obejrzeniu zdjec pisze, urzeczona wszystkim... pozdrawiam!

 

Okna z firmy Drutex w okleinie zewnętrznej oregon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Właśnie skończyłam się zachwycać domem:o:jawdrop:

doszłam do siebie....:D

......i pytam- czy te kinkieciki białe siena mają klosz z materiału czy innego tworzywa?

i gdzie można kupić takie srebrne duże lustro, które zresztą wisi między nimi w korytarzu:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że fajna ta kuchenna? - Trochę ją musiałam przerobić, gdyż wygrzebana ze stosu... Rolety na zamówienie, u pani która miała punkt najbliżej mojego domu. Przyjechała, zmierzyła, zaproponowała materiał i uszyła - w sumie cztery dość potężne rolety. Cena chyba wysoka - chociaż w skali wszystkiego... ale byłam zdesperowana, wszyscy na ulicy oglądali ze mną telewizję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa!

 

Klosz sieny jest płócienny usztywniony. Niestety lustro na zamówienie (szklarz na Kwiatowej w Szczecinie);)

 

Pozdrawiam!

 

Duluniu dziękuję, potrzebuję 3 duże srebrne lustra,a nawet 4 widziałam podobne na allegro ale bardziej zdobione ( w sumie nie drogie), Twoje o wiele ładniejsze, takie subtelniejsze. Myślałam żeby zamówić u szklarza ale jeszcze się nie orientowałam ile kosztuje, pamiętasz może cenę swojego? Ach jak zazdroszczę gustu i że już tylko dopieszczasz swój domek :D, u mnie właśnie zaczęła się wykończeniówka :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duluni pieknie tu u ciebie! asne wnetrza, tyle swiatła i oddechu!!

Poczytałam i juz wiem ze malowaliscie podstopnice na biało. Własne to chodzi mi pogłowie, bo koniecznie chce miec białe ale nie wiem czy zostawic beton czy drewno i malowac. Moge zapytac ile was kosztowały schody? moze byc na priv.;-)

a blat kuchenny drewniany? czy jaki? Wogole fajna kuchnia, eh wszystko fajne! tapety i pokoj córy super;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psosin Dziękuję, ale oddech we wnętrzach zawdzięczam głównie małej ilości mebli;)

 

W kwestii ceny schodów,nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie: były robione etapami, wylane w stanie surowym, potem wygładzone, drewno na stopnie zamówione w internecie a tralki i poręcze kupione w Casto, potem malowane itd... Na podstopniach jest płyta k-g i farba (na razie czyste), przy ścianie na schodach listwa taka jak w całym domu (też zwykła sosnowa przemalowana).

 

A i jeszcze blat kuchenny to zwykły blat laminowany

Edytowane przez Duluni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstopniach jest płyta k-g i farba (na razie czyste), przy ścianie na schodach listwa taka jak w całym domu (też zwykła sosnowa przemalowana).

m poczekaj czyli na podstopniach na beton przykleiliscie czy pzykreciliscie płyte g-k? i to pomalowane? a nie wystarczy zatynkowac beton i pomalowac? hmm moze tak lepeiej? A myslałam ze tez sa drewniane i pomalowane...

A listwy przypodłogowe drewniane tak? nie wykrecaja sie? nei rozsychają? bo tak mnie nastraszył nasz pan od podłóg, ze drewniane sa gorsze od mdf-ów... a ja wole drewniane..;-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...