Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

WC6300 - łzy napływały wszystkim, sam musiałem w niektórych momentach stosować w tył zwrot ( taki duzy a beksa :) ) - REKSIO pozdrowiony - dzięki.

Anulka6 - na zdjęciu to nie ja zostałem wycięty ( oczywiście przepraszam wyciętego ), ja tylko zapewniałem logistyke ( chyba za mocno powiedziane :) ) - we wtorek jeszcze kilka zdjęć

Wszyscy u których była SUPERGRUPA z IMMERGAS wspominają Ich ze łzami szczęścia w oczach, pytają mnie jak mają im dziękować, - nie wiem bo to co zrobili przerosło nas wszystkich - składam jeszcze raz podziękowania ( w imieniu "naszych powodzian ) na Forum ponieważ wiem że wśród Forumowiczów są pracownicy tej wspaniałej Firmy - wyjątkowo mocno kazała Was uścisnąć Pani z Mężem i Synem mieszkająca w szkole ( z domu w stanie surowym zamkniętyym - bez zameldowania czyli u nas bez żadnej pomocy ze strony Władz i organizacji - zainteresowani bęą wiedzieć o co chodzi ) - dla Niej był to wielki zastrzyk optymizmu.

 

A u nas znowu straszą kolejną falą ( stan Wisły nie wygląda za ciekawie ), dziś zamykają most :( - poczekamy zobaczymy.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Grzegorz

Edytowane przez wizardus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
słuchajcie!

czy ktoś z was wie może, co się dzieje z wizardusem?

 

Ja - niestety - nie wiem :( Na początku września wysłałam do wizardusa wiadomość z pytaniem o powodzian z okolic Tarnobrzega, ale...odpowiedzi nie otrzymałam. Na początku listopada będę w okolicach Sandomierza i Tarnobrzega - spróbuję się sama dowiedzieć.

 

Wizardusie - odezwij się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na wstępie przepraszam za brak aktywności - miałem spore kłopoty rodzinne :( , ale pomału wychodzę na prostą , od wtorku zaczynam nadrabiać zaległości - szczególnie te korespondencyjne ;) .

 

WDT - stoi nadal ale od około miesiąca brak zainteresowanych - dociera ( choć nie bez kłopotów ) pomoc rządowa i od organizacji - wiem ze nie udało mi się spełnić wszystkich oczekiwań Naszych powodzian ale myślę że przynajmniej w pierwszej fazie pomoc oferowana przez nas była użyteczna.

Cały czas w obiegu są 3 osuszacze radzą sobie świetnie - ekipy remontowe nie nadążają z wykonawstwem - a tynki schną długo - w tym momencie najważniejszy jest wyścig z czasem - straszą mroźną zimą.

 

Czekamy na wyremontowanie przedszkola w Orliskach - udało się skompletować dość dużą ilość drobnego wyposażenia - które zostanie przekazane zaraz po rozpoczęciu normalnej pracy tej placówki.

 

2 tygodnie temu odwiedziła nas Anulka6 z którą byliśmy w Orliskach i w dalszym ciągu widać że prawdziwym i największym problemem jest schnięcie ścian a co za tym idzie efekt lasowania cegieł ( cegły są rozmiękczone i ścierają się przy dotyku palcem ).

 

Z rodzin którymi się zajmowałem pozostała pod moim szczególnym nadzorem jedna o której pisałem we wcześniejszych postach - w dalszym ciągu mają problem z uzyskaniem pomocy od rządu i innych instytucji - ponieważ nie mieli zameldowania w zalanym budynku który dopiero wykańczali ( wykorzystali juz wszystkie drogi odwoławcze od decyzji administracyjnych ), pomagam im w miarę możliwości ( A POTRZEBNE DLA NICH JEST NAPRAWDE WSZYSTKO CO ZWIĄZANE JEST Z TEMATYKĄ BUDOWLANĄ ) - jeżeli jest ktoś kto mógłby im pomóc mogę podać dla zainteresowanych bezpośredni nr telefonu do tej rodziny - naprawdę tego potrzebują.

 

Ansi – zapraszam serdecznie jak będziesz w okolicy :)

 

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i dziękuje za Waszą Aktywność w tym wątku

Do zobaczenia i usłyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizardusie jestem właśnie w okolicy - z Tarnobrzega nadaję :) Wczoraj odwiedziłam Sandomierszczyznę, m. in. Sandomierz, Klimontów, Opatów, Samborzec.Dzisiaj okolice Tarnobrzega. Sytuacja u "zalanych" członków rodzny i znjomych mało ciekawa. Na szczęście pogoda wciąz sprzyja - jest bardzo ciepło jak na listopad, prace remontowe trwają. Jutro ok. 11-12 znowu będę w Sandomierzu w okolicach giełdy warzwno - owocowej Jezeli nie uda mi się znlezć czasu na spotkanie z Tobą - poproszę o kontakt mailowy w sprawie "moich" powodzian, do których latem telefonowałes :) Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...