Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś, no gdzie ten sam, co na Frania??

Przecież to na Twoje konto idzie.

Monika, na konto Małgosi wpłacaj!

 

No tak! faktycznie....mam konto Małgosi, bo podesłała mi nr jak organizowaliśmy się dla dzieciaków z Bacik, ale pomerdałam to z macaniem betonu dla Frania;) Już wszystko jasne! A poza tym Rasia też zareagowała:)

Pozdróweczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszly nowe przelewy od: orasta, haniap, mario31, betiny71, ellik, Beaty Z., po_la_, feyrus, Joanny N., BASIA 1112, Wireckiego, Anny M., Katarzyny M., Magdy34, anutka2, Iwony i Mariusza z Bu. moniki+marka, czmirka, NIESIA2708, rasi, Joanny K., Jacka M., gospie, ullerowej. Mam 8231,09 i w tej chwili je przekazuje Kasi po jakimstam zaokragleniu. ;)

 

Wielkie dzieki dla Wszystkich.

 

Wybaczcie, ze czasami nie odpowiadam na privy / maile i Wasze mile slowa - chwilami nie przerabiam, ale o Wszystkich Was cieplo mysle i bardzo Wam dziekuje za pomoc!

Edytowane przez malgos2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakaś lista, co najbardziej potrzebne teraz jest czy przeoczyłam coś?

 

kojarzę tylko "... ze ręczniki później..."

 

co szykujemy do tych paczek

Na razie nic... Czekamy aż woda opadnie, a potem każda szmata, szczotka ryżowa, środki czystości i odkażające będą na wagę złota...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic... Czekamy aż woda opadnie, a potem każda szmata, szczotka ryżowa, środki czystości i odkażające będą na wagę złota...:)

 

tak nieśmiało rzeknę - w ilościach hurtowych :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja tak sobie pomyslałam, ze jesli są osoby, które mają zbędne ubrania to chyba tez możnaby paczki zrobić. Przecież są setki ludzi, którzy wyszli jak stali, nawet skarpetek nie mieli...Na pewno PCK wysyłają/ dowożą paczki na zalane tereny, nie wiem jak z Caritasem, ale chyba też coś tam wysyłają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgos 2 ,

mialem troche swoich spraw z budową, ale już pisze, - podeślij mi prosze na priv nr konta,

z kasą u mnie krucho bo sam sie buduje ale jak pomyśle, że Kasia budowała ten sam domek ktory ja buduuje teraz (co prawda z zewnątrz mocno się różnią),

i że praktycznie znowu bedzie musiała przez to przechodzić, to mnie krew zalewa,

jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą akcją i tym, że wiele ludzi odpowiedziało na apel,

ze swojej strony dodam, że Kachna28 była jest i pewnie będzie stałą bywalczynią tego forum - w bardzo wielu wątkach które odwiedzałem przy okazji szukania różnych materiałów, rozwiązań itd. mogłem się napotkać na jej wpisy ,

 

w budowę tego domku Kasia z mężem włożyła mnostwo serca i płakać się chce, że to woda zalała, ale trzeba też patrzeć inaczej - szczęście że sie nikomu nic nie stało,

zupełnie inaczej byśmy się tutaj wypowiadali gdyby zdarzyło się gorsze nieszczęście.

 

jeszcze raz prosba o nr konta, przeslemmy co mozemy,

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam z przerażeniem o tym co się stało z domek Kasi, i naszła mnie taka myśl odnośnie tych pieniędzy, które zbieracie. Jak zamierzacie je Kasi przekazać? Żeby się nie okazało, że jak pójdą przelewem z jednego konta to potem jeszcze dziewczyna będzie musiała podatek od darowizny zapłacić. Nie znam się na tym, ale ja z tych przezornych, sprawdźcie jak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...