Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiolasz -masz rację -przepraszam że mi szkoda lampy, kominka, kuchni itp dziesiątek rzeczy, które przez 3 lata kupowałam, dobierałam, kompletowałam i "dopieszczałam", przepraszam, że włożyłam tyle serca w ten dom, na który kredyt będę spłacała jeszcze przez 23 lata, przepraszam, ze mam poddasze a nie dom parterowy.. przepraszam -i już sie więcej nie wypowiadam -powiem tylko, że najgorszemu wrogowi nie życzę tego, co sama dziś przezywam.

 

Kaśka, bo Cie kopnę, przysięgam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przekierujcie mnie w razie konieczności do właściwego wątku, albo do odpowiedniej strony w wątku Kasi.

Ja tak sobie pomyślałam, że nie tylko dorośli poszkodowani, ale i dzieci. ja mam np spacerówkę Graco, której nie mogę używać przy Franku, bo się nie rozkłada całkiem do leżenia, znalazłabym też pewnie trochę ubrań z których moja Natka wyrosła. I trochę ciuszków małych też mam. Czy mogę to przesłać np na adres Wizardusa, żeby zaopatrzył jakąś potrzebującą rodzinę z dzieckiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

 

Wszystko prawda , że trzeba się ubezpieczać .........od wszystkiego - tylko komu starczy na to pieniedzy .........

 

Firmy ubezpieczeniowe są nastawione na - z y s k - a nie straty .

 

PO wtórzę - jak Katrina zatopiła Nowy Orlean to firmy ubezpieczeniowe nie chciały wypłacić odszkodowań bo stwierdziły. że szkody powstały od - w i a t r u - a nie wody .

 

A kto się ubezpiecza od wiatru ?

 

-

 

te mondralinska mozesz juz wrocic do tej swojej hameryki?

gdzie mozesz to piszesz o tym jak tam jest wiec co tu szukasz?

generalnie to chyba nikogo nie interesuje N O tak samo jak mieszkancow N O nie interesuje wroclaw czy tez sochaczew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Agnes - wczoraj znajoma nauczycielka ze szkoły wspominała, że poszukują spacerówki dla dwulatka ( powodzianina ) - w tej chwili nie mam z Nią kontaktu, jak tylko ją złapie dowiem się czy jeszcze jest potrzeba.

Przerażają mnie tylko koszty wysyłki Waszych darów - jeżeli macie możliwość dojechania do Sandomierz na odległość ok 100 - 150 km chętnie odbiorę własnym transportem - posiadam do dyspozycji kilka samochodów o różnej przestrzeni bagażowej.

Mam jeszcze jedną prośbę do Wszystkich - jeżeli organizujecie jakiś transport bezpośrednio do Sandomierza dajcie znać na mój telefon - muszę jakoś gospodarować czasem ( a przynajmniej się starać).

Ps. Pół królestwa za info na temat skutecznego środka na komary :) bestie mają idealne warunki rozrodu i już się zaczyna plaga.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Agnes - wczoraj znajoma nauczycielka ze szkoły wspominała, że poszukują spacerówki dla dwulatka ( powodzianina ) - w tej chwili nie mam z Nią kontaktu, jak tylko ją złapie dowiem się czy jeszcze jest potrzeba.

To Ty się spytaj a ja podzwonię w poniedziałek po firmach kurierskich, może wezmą za małą opłatą. Dorzuciłabym od razu te ubrania i buty dziecięce Sprawdzałam połączenia PKS - zero możliwości:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Pół królestwa za info na temat skutecznego środka na komary :) bestie mają idealne warunki rozrodu i już się zaczyna plaga.

Pozdrawiam serdecznie

 

mój Tata przed zjadaniem Witaminy B rozgryzał ją - śmierdział ale i komary nie były zachwycone, ja tylko zjadam bez rozgryzania ;) - zawsze mniej siada na mnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Małgoś2!

 

Małgosiu!

Mamy z Mariuszem serdecznych przyjaciół w Niemczech.

Przeczytali w moim dzienniku apel o pomoc dla Kasi i bardzo chcieliby wesprzeć Ją finansowo.

Proszą tylko o podanie możliwości przelewu zagranicznego na Twoje konto.

Ponoć do tego potrzebne są jakieś dodatkowe informacje, czy numery - nie wiem.

Czy mogłabyś się dowiedzieć, jak to wygląda i dać mi znać?

 

Kasiu!

Trzymamy kciuki za Twój optymizm!

Jesteśmy przerażeni stratami, jakie ponieśliście, ale głęboko wierzymy w to, że dasz radę,

staniesz w miarę szybko na nogi i przyjdzie jeszcze czas, że całą tę tragedię będziesz wspominać, jak koszmar,

ale bardzo odległy i miniony.

Trzymaj się, Kochana - jesteśmy z Tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, nie wiem, czy uda mi się do Ciebie pojechać na sprzątanie, więc postanowiłam skrzyknąć kilka osób do zorganizowania paczek dla Ciebie i powodzian w twoim otoczeniu. Jestem na etapie zbierania różnych darów i myślę, że najpóźniej za dwa tygodnie (żeby uzbierało się jak najwięcej) wyślemy to kurierem. A, przede wszystkim będą to ubrania, może buty i jakieś zabawki dla dzieciaczków. Pozdrawiam Cię serdecznie!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez moment miałam wrażenie, że pomyliłam wątki....

Ok, nasza "akcja" dobiegła końca. Zebraliśmy pokaźne ilości odzieży nowej i używanej, mamy ręczniki, pościel, kołdry, poduszki, zabawki, środki czystości i trochę art. spożywczych. Reasumując mój kombik nie jest w stanie tego pomieścić, WIZARDUS musimy ustalić co z transportem, jutro zadzwonię.

 

Kasia zdjęcia są dołujące, szczerze współczuję:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ps. Pół królestwa za info na temat skutecznego środka na komary :) bestie mają idealne warunki rozrodu i już się zaczyna plaga.

 

Zasiegnelam jezyka i wedkarze polecaja to: http://www.allegro.pl/item1036487178_mugga_roll_on_50_ml_srodek_na_komary_i_kleszcze.html Jest tez sprej. Podobno dziala nawet na tropikalne owady.

 

Miałam nr konta na pw, ale po zmianie forum gdzieś się podziało....a zatem poproszę o namiary.

 

 

Juz. :)

 

Do Małgoś2!

 

Małgosiu!

Mamy z Mariuszem serdecznych przyjaciół w Niemczech.

Przeczytali w moim dzienniku apel o pomoc dla Kasi i bardzo chcieliby wesprzeć Ją finansowo.

Proszą tylko o podanie możliwości przelewu zagranicznego na Twoje konto.

Ponoć do tego potrzebne są jakieś dodatkowe informacje, czy numery - nie wiem.

Czy mogłabyś się dowiedzieć, jak to wygląda i dać mi znać?

 

 

Wysle Ci numer konta z IBANem i SWIFtem, nie ma sprawy. ;)

 

Poza tym co do kurierow, to znalazlam takie porownywarki: http://www.alarado.pl/, http://www.kurierem.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Monikach – WIELKIE DZIĘKI Czekam z niecierpliwością na telefon – dziś niedziela samochody stoją i czekają - jestem zwarty i gotowy do wyjazdu 

Małgoś2, Gosiek33 - dzięki za propozycje preparatów antykomarowych – jutro zamawiamy większą ilość, – bo zaczyna się koszmarek.

Gosiek33 - myśle że ze smrodem który tutaj panuje - witamina B może być channel nr 5 ;)

Nelli – dzięki za inicjatywę w imieniu Kasi dziękuje – jak będziesz miała uzbierane daj cynk może zorganizujemy transport – firmy kurierskie chcą majątek za wysyłkę

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Monikach – WIELKIE DZIĘKI Czekam z niecierpliwością na telefon – dziś niedziela samochody stoją i czekają - jestem zwarty i gotowy do wyjazdu 

Małgoś2, Gosiek33 - dzięki za propozycje preparatów antykomarowych – jutro zamawiamy większą ilość, – bo zaczyna się koszmarek.

Gosiek33 - myśle że ze smrodem który tutaj panuje - witamina B może być channel nr 5 ;)

Nelli – dzięki za inicjatywę w imieniu Kasi dziękuje – jak będziesz miała uzbierane daj cynk może zorganizujemy transport – firmy kurierskie chcą majątek za wysyłkę

Pozdrawiam Serdecznie

Wizardus, czy będziesz jeszcze w stronę wawki jechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...