Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Powódź u Kachny28 - POMOCY!!!!


Recommended Posts

jutro zawożę transport do Rasi, są tam ubrania dla dorosłych jak i trochę dla dzieci (dziewczynek), ręczniki, ścierki, prześcieradła, pościel dziecięca - poszwa na poduszkę, kołdrę i ochraniacze do łóżeczka, środki higieniczne do sprzątania, zabawki i koc Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Dziś w godzinach wieczornych dotarłem do Bikkersa, przesyłkę od Was odebrała osobiście najmłodsza z rodziny, trochę wystraszyła się na początku zakapiora z Sandomierza ( jak zerknąłem do lustra po przyjeździe już wiem dlaczego ) , ale szybko poprawiły Jej humor słoiczki z mniam :)

http://www.sandomierz2010.x.wp.pl/bikkers.jpg

dla takich chwil mogę jechać do Gorzyc i 200 km ;)

Dotarła Ansi z kuchnią ( Boratom ) na pokładzie - serdeczne dzięki Ansi - szybkiego pozbycia się gipsu :)

Kraków z Częstochową na jutro nie wypalił ale słyszałem że wybiera się tam Kasia więc super

W niedziele ok 8 rano melduje się w Warszawie bardzo proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych.

Wierzch z Zoną dzięki za kolejną wpłatę i ciepłe słowa :)

Agnieszkakusi - zapuszczam wici i jakby co dam znać

Dzięki za wszystko pozdrawiam gorąco

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.....,zapytanie wysłałam do Jeleniej Góry, Stargardu Szczecińskiego , Zielonej Góry, Piły, Częstochowy,.Wrocławia i Poznania, jesli jeszcze ktoś chce dołączyć......zapraszam.

ze Stargardu Szczecińskiego to już tylko "rzut beretem" do Szczecina - paczki już się szykują - dopisuję się do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze Stargardu Szczecińskiego to już tylko "rzut beretem" do Szczecina - paczki już się szykują - dopisuję się do listy

 

wstrzymajcie się jeszcze chwilę, usłyszmy najpierw TAK ze strony przewoźnika.

 

a tak cicho szepnę,mozna próbować na własną rękę pogadać z kierowcą. Nitka,która w ten sposób przesyłała kapoki do Sokolnik (moja wielka inspiracja całej akcji :) ) właśnie tak zrobiła. Jeśli kierowca się zgodzi, koniecznie wcześniej poinformujcie do jakiego miasta by ktoś dał radę ją odebrać z dworca.

Podajcie miasto odbioru na FM, a juz dogadanie szczegółów jakim kursem jedzie paczka, - raczej na pw z konkretna osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzch z Zoną dzięki za [..] ciepłe słowa

wizardus, trzymaj sie. Nie wiem jak dlugo wytrzymasz w modusie 24/7, ale wiem na pewno, ze warto wspierac takich ludzi jak Ty.

Jak skonczy sie ten koszmar, koniecznie odpocznij troche .. najlepiej w rejonach pustynnych ;)

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie obecnie dzieje w Sandomierzu, Tarnobrzegu, ...

 

W mieszkaniu czuć potworny zapach stęchlizny. Nie pomagają środki dezynfekujące.

Tym razem prawobrzeżny Sandomierz zalewa rzeczka Trześniówka. – Jak zaleje też z Wisły, to ratunkiem będzie tylko śmigłowiec – mówią Kowalikowie.

 

– Daj mi pan spokój. Mnie potrzeba psychiatry, a nie dziennikarza – odpowiada zaczepiony mężczyzna, który łódką usiłuje dostać się do domu.

 

– Nigdy w życiu nie widziałem takiej ulewy. Zostaliśmy przemoczeni do suchej nitki. Nie było żadnej możliwości pracy, musieliśmy się stamtąd ewakuować – przyznaje młodszy brygadier Andrzej Babiec, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

 

Wiecej w Nadchodzi druga fala rozpaczy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś w godzinach wieczornych dotarłem do Bikkersa, przesyłkę od Was odebrała osobiście najmłodsza z rodziny, trochę wystraszyła się na początku zakapiora z Sandomierza ( jak zerknąłem do lustra po przyjeździe już wiem dlaczego ) , ale szybko poprawiły Jej humor słoiczki z mniam :)

Dziękuję bardzo za okazaną pomoc. Szczególne podziękowania dla wizardusa, który bardzo zaangażował się w pomoc dla nas, poświęcając swój czas i zdrowie (widzę, że non stop jesteś na nogach). Oliwka przez cały wieczór opowiadała o nowym wujku który przywiózł mniam : agugagggaaa uwa (gdzie uwa to wujek :) ) Co do sytuacji w Sokolnikach to niestety znowu jesteśmy pod wodą. Na szczęście póki co niema jej aż tak dużo jak ostatnio ale cały czas powoli poziom się zwiększa. Oglądałem dzisiaj rano wiadomości. To co się ostatnio dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Mam tylko nadzieję, że ten koszmar niedługo się skończy i znowu powrócimy wszyscy do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wlasnie mowia o trzeciej fali ktora bedzie w sandomierzu, no i jak ttu cokolwiek robic kiedy ona zejdzie zeby w koncu mozna bylo zabrac sie do pracy,,szok;;;-dzieki wizardus napisze na priv do Ciebie wiecej o swoich potrzebach,teraz to tylko widac wode i wode ,ale naprawde serdecznie dzieki -milo ze chcesz mi pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam - Stargard a nie Starogard- z resztą jak trzeba to do Szczecina dowiozę..

 

tu szczecin również...

 

mam kilka rzeczy typu kojec, krzesełko dla dziecka, bujaczek...które planowałam wystawić na allegro...ale coś mi ciągle "blokowało" ten poysł...

a teraz proszę...mam nadzieję, że komuś się przydadzą...używane coprawda...ale zadbane !

dokupiłabym jeszcze jakieś papmpersy itp...

 

może mogłabym się jeszcze przyłączyć do tej "szczecińskiej" wysyłki ?

a jeśli za późno to proszę o jakieś wskazówki...bo pewnie przetarliście już szlaki...co ? i jak ? i gdzie ?

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochani... własnie wróciliśmy z zalanyej częsci Sandomierza. Po zapowiedziach medialnych, że trzecia fala na Wiśle bedzie wyższa nawet od pierwszej (która nas zalała), postanowiliśmy dostać się do domku i powynosić resztę rzeczy z poddasza na stryszek.. Niestety od wczoraj woda tak przybrała, że nie udało nam się dostać ani do domku ani nawet na naszą ulicę... Pozostaje sie tylko modlić, żeby woda nie była jednak wyższa -bo jeśli wejdzie na górę -to juz naprawde nie będzie do czego wracać :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sercem z powodzianami. Niestety przez ten długi weekend nic nie udało mi się załatwić ale od poniedziałku pochodze po sąsiadach może po przeprowadzce pozostał niepotrzebny sprzęt. Troche daleko mam do Sandomierza ale może coś wymyśle. Jakbym coś zorganizowała dam znać, widziałam, że z Poznania też był ktoś chętny do pomocy, a Poznań po drodze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Greenlaf - przesyłki z małym poślizgiem ale dochodzą

Wiolasz - dzięki za wpłatę - jest zapotrzebowanie na spacerówkę zdzwonimy się

Szelma29 - przepraszam Wielka Kobieto :)

Warszawa - odezwijcie się proszę na mój telefon - chciałbym ustawić marszrutę i rodzaj transportu

Dziękuje z a wszystko

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwało właśnie opaske na Wiśle .....

kurcze mała dezinformacja - ze strony komitetu przeciwpowodziowego - na razie mocno przesiąka ale ewakuowali juz wszystkich ratowników - TRZYMAJCIE KCIUKI ZA SANDOMIERZ, Huta w sandomierzu to najwiekszy pracodawca oraz duze osiedle mieszkalne

Edytowane przez wizardus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.. opaska na wale na Wiśle przerwana (informacja od kolegi, który pracował na wale).... Czyli gwarantowane mamy ponownie zalanie parteru.. oby tylko woda nie weszła na poddasze..... (a jest takie ryzyko, bo podobno fala większa i wody szybciej przybywa.....) Kochani proszę trzymajcie za nas kciuki, módlcie sie, zaklinajcie i co tylko mozecie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...