Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KUCHNIA - wyspa, półwysep w kuchni - opinie, uwagi, realizacje, inspiracje, problemy


Alicjanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 481
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej!

wklej Twój projekt kuchni, zobaczymy jak miałaby sie tam wyspa :D , a może półwysep?

No właśnie, wszystko zależy od projektu

nic na siłę :wink:

Pozdrawiam

 

wkleiłam na górze! Nie wyswietla sie? U mnie jest !

p,s te drzwi to drzwi od spizarki

 

nic nie widac :roll:

 

a teraz?

:D

http://images26.fotosik.pl/15/5eca2e81c34160a5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wyrzuciłabym ten mini barek, ze stołem tworzy dziwny misz masz.

A masz wymiary tej kuchni?

 

Też chciałam tak jak Ty z jednej strony słupek - lodówka, piekarnik i szafka żaluzjowa, ale miałabym bardzo mało blatu roboczego:(, niemniej jestem za (choć pdoobno teraz słupki wychodzą z mody:)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wyrzuciłabym ten mini barek i przedłużyłabym wyspę do miejsca gdzie kończą się kafelki na podłodze

 

 

Co do wysp- jestem absolutnie za! Kto raz sie przekona jak fajnie przygotowywac jedzonko przodem do "świata" to potem nie wyobraża sobie innego rozwiązania w kuchni ( np ja ;)

 

Jedna mała uwaga: kuchenka na wyspie wyglada efektowniej niż zlew, ale jak ktos dużo smaży to niestety czasami nawet podłoga za wyspą jest cała z tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widac :lol:

czy od strony barku jest salon?

 

salon jest otwarty, widac prawie całą kuchnie, ściana z meblami stoi na wprost salonu,dzieli je tylko ozdobna scianka z "dziurami" (cześc jadalna)... :D natomiast dzrzwi są od spizarki, nie widac tego na załączonym "zdjęciu" ale za spizarką jest równiez wolna przestrzen prowadząca do duzego holu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wyrzuciłabym ten mini barek i przedłużyłabym wyspę do miejsca gdzie kończą się kafelki na podłodze

 

 

Co do wysp- jestem absolutnie za! Kto raz sie przekona jak fajnie przygotowywac jedzonko przodem do "świata" to potem nie wyobraża sobie innego rozwiązania w kuchni ( np ja ;)

 

Jedna mała uwaga: kuchenka na wyspie wyglada efektowniej niż zlew, ale jak ktos dużo smaży to niestety czasami nawet podłoga za wyspą jest cała z tłuszczu.

 

myśle że zrobimy jednak wyspe :D

kuchnia w połączeniu z salonem ma ok 55m, na podłodze ma byc gres polerowany,ta linnia posrodku pokazuje dwa kolory łączącego się gresu(b edzie w kuchni oraz holu(ok 24m), salon ciemny parkiet

jeśli chodzi o ten barek to myslałam ze zrobie z dość masywnego drewna(lub czegoś podobnego :wink: ), marzyły mi sie wysokie, zabudowane krzesła w kolorze ekri :oops: postaram sie zaraz wkleić widok z innych stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też obstawiam za tym by ten barek zlikwidowac, przedłużyc wyspę i też możesz dostawic dwa krzesełka.

Projekt wygląda bardzo fajnie

może pokażesz tę ścianę ze zlewozmywakiem?

jeśli mogę jeszce wtrącić to:

sciana z wiszącymi szafkami ma dwa okna? czy nie za bardzo jest obwieszona tymi wiszącymi szafkami?

 

a tak na marginesie to pewnie variuss sie teraz ze mnie smieje :lol:

jeszcze niedawno i ja miałam w projekcie obwieszona sciane z oknami, ale juz sie za namowa forumowiczek wycofałam z tego pomysłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też obstawiam za tym by ten barek zlikwidowac, przedłużyc wyspę i też możesz dostawic dwa krzesełka.

Projekt wygląda bardzo fajnie

może pokażesz tę ścianę ze zlewozmywakiem?

jeśli mogę jeszce wtrącić to:

sciana z wiszącymi szafkami ma dwa okna? czy nie za bardzo jest obwieszona tymi wiszącymi szafkami?

 

a tak na marginesie to pewnie variuss sie teraz ze mnie smieje :lol:

jeszcze niedawno i ja miałam w projekcie obwieszona sciane z oknami, ale juz sie za namowa forumowiczek wycofałam z tego pomysłu :wink:

 

tak dobrze zauwazyłaś ze mam tam 2 okna :-? Zaraz dodam inne ujęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj dłuższą wyspę , ewentualnie na jej koncach puste zamiast 2 szafek

 

wyspe zrob wyzszą od szafek(zasloni troche)

ale nie zakręcaj tą wyspa nigdzie bo gracisz powierzchnię.

kafelkami skoncz za wyspą

 

ps. to oczywiscie moje zdanie:)

 

dzieki za rady,tak tez planuje zrobic, co masz na myśli

kafelkami skoncz za wyspą

 

Na calej podlodze bedzie polerowany gres wlewający sie do cześci salonu i holu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images28.fotosik.pl/16/de5f6be0e53056fc.jpg

 

widok z salonu, od lewej hol

 

http://images30.fotosik.pl/16/2ed3ba4fbf4d7a4b.jpg

 

widok bezposrednio z salonu(ta biała plama to kuchnia :D

 

http://images27.fotosik.pl/16/2dd8573452b0b06b.jpg

 

to hol z klatka(kolory nie beda jak na rys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

 

Czekam na wasze propozycje i pomysły. Pomyślałam że dobrze byłoby zrobić wyspę w naszej kuchni. Nie wiem jednak czy nie ma za mało miejsca i czy jest funkcjonalnie. Czekma na dobre propozycje.

 

Oto rzut parteru(jeszcze nie umiem wklejać zdjęć :oops: )

http://www.dominanta.pl/rzuty_wezyr2g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...