Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KUCHNIA - wyspa, półwysep w kuchni - opinie, uwagi, realizacje, inspiracje, problemy


Alicjanka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 481
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to wszystko co jest na moich wizualizacjach to sa moje pomysly,nie jestem projektantem z wyksztalcenia, ale doswiadczenie mam, poprzednio pracowalem ponad 3lata jako projektant w fabryce mebli biurowych Dziedzic http://www.mebledziedzic.com , tam poznalem doskonale technologie z czego sa budowane meble i jak.Czesto projektowalem kuchnie,sale konferencyjne, biura itp.A obecnie pracuje jako 3d grafik w firmie zajmujacej sie wizualizacjami domow , wiec buduje caly dom od podstaw na bazie cadow potem robie do niego wnetrza wymyslam aranzacje pomieszczen i robie animacje.Pracuje w programie 3d studio max (bardzo rozbudowany program w ktorym sa robione rowniez filmy,bajki,gry) daje on ogromne mozliwosci wiec co kolwiek klient sobie wymysli jestem w stanie zrobic :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Co myślicie o kuchni z wyspą? Mam taka w planach ale nie jestem przekonana w 100% co do praktyczności(moze odwrotnie? :D )Prosze o opinnie i ewentualnie fotki :wink: :wink:

 

Moja planowana(wydruk komp) :o z tym że stół i krzesła drewno, okap prostokątny

aga :D

 

http://www.geokoc.prv.pl/dom/kuchnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja także zaplanowałam wyspę. Mam otwartą kuchnię na salon i wszystko razem ma 30 m2. Miejsce jest. Będzie takiem rozgranicznikiem częśći kuchennej od dziennej, poza tym będzie blat na dwa hokery do śniadania.

Nie przenoszę tam zlewu ani płyty, bo koszty są duże, ale będzie to główny blat roboczy.

Poza tym wyspa jest trochę wyższa i zawsze trochę bałaganu z blatu z tyłu zasłania.

A przede wszystkim, w wyspie będą dodatkowe szafki na garnki i nieużywane rzeczy.

Dla mnie wyspa to same plusy. Zachorowałam i będę miała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...