Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A u nas dzisiaj ważny dzień ;) przyjechał pan stolarz i dokończył szafki łazienkowe i barek. Wreszcie mogłam wyciągnąć kosmetyki z pudła. Uff... Już nawet nie chodzi o to że grzebanie tam co rano było zdeka upie.. ten tego. Ale widok tego kartonu na środku sypialni był dołujący. Na szczęście powoli baaaardzo powoli zaczynamy wszystko sensownie układać. Dzisiaj oprócz porządku w łazienkach udało mi się doprowadzić do końca akcje wieszakową w obu garderobach. Punkt po punkcie posuwamy sie w kierunku normalności, Optymistycznie podchodząc to możnaby zacząć myśleć o sporządzeniu listy 'To do'. A to już byłby sukces bo oznaczałoby to że tych spraw jest policzalna ilość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efcia gratuluje postępu. ja mam wrażenie że wprowadzam się w sam środek budowy. nie ma barierki przy schodach, stołu ani stolika, krzeseł, sypialni i gabinetu no i kostki na chodniku- jedynie na podjeździe jutro sie skończy.

 

a powiedz mi "duży" ten namiot? średnica 135? i ile tam może dzieci wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór :)

jako, że tu dużo osób zagląda to prywatę wrzucę:oops:

Dziewczynki podpowiecie gdzie mogę białe drzwi znaleźć - chodzi o dzienniki forumowe domków w których są wewnątrz białe drzwi, chcę białe i muszę małżowi zapodać jakieś realne domy z takowymi :rolleyes: może coś Wam wpadnie do głowy, chociaż ze dwie sztuczki, plisss:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wczoraj zrobiliśmy sobie mala wycieczkę do naszych południowych przyjaciół prokupit letni nabytku. Stolika co prawda nadal brak ale przynajmniej mamy już podusie co to na nem se prijemne sedi. ;) I jeszcze lezanki sztuk dwie przybyły. Teraz to już na bank nic w ogródku sensownego nie zrobimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek :)Efi faktycznie od zlej kolejnosci zaczelas ;)Masz piekny taras i teraz sama sie ciesze ze majster nie zdazyl mi wylac mojego betonowego bo na bank chce miec teraz takie sliczne drewienko:wiggle:Moze faktycznie skusisz sie na zalozenie malej-minimini galeryjki?:-P:oops:Jaka macie pogode bo u nas istny skwar .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...