Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

Arnika zdrowe podejście.

 

A ja nadal nie mam fugi między przedpokojem a łazienką. kafle kładły dwie różne ekipy i żadna sie nie przyznaje do miejsca łączenia. przypomina mi się od razu sprawa remontu dróg na granicy dwóch miejscowości - zazwyczaj jest jakies 50 metrów dziur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiem tak. Byłaś u mnie w dzień więc nie wiesz jednej załamującej rzeczy - u mnie można zapomnieć o romantycznym nastroju wieczorem gdzie ciemność rozświetlaja podświetlone krzaczki, delikatne oświetlenie ogrodowe i lampki przy ścieżce. Jak kiedyś podjechalismy w nocy to sie załamałam - cała moja koncepcja oświetlenia ogrodu legła w gruzach - latarnia skutecznie wprowadza pomaranczowy dzień :( jest jasno że szpilke w trawie byś znalazła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tym glutem podsypywałam wszystkie iglaste i różaneczniki jak wkopywałam. Ponoć pomaga się zaaklimatyzować roslinom. Znaczy w przyrodzie chyba znakomita większość roślin zyje we współpracy z grzybnią, ona zapewnia im bodajze substancje mineralne, a one grzybom cukier z fotosyntezy. Tyle pamiętam z biologii. Rosliny podsypane "mikoryzą" łatwiej sie u mnie zaadoptowały niz kupione wczesniej i nie podsypane, więc to chyba ma sens.Pozatym korzystna mikroflora wokół rosliny utrudnia dojscie do niej dojscie tym złym bakteriom i grzybom. Jednym słowem jak w pysku, czy w jelitach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...