Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mysza no to na co czekasz? śmigaj po tą recepte i się pakuj :)

 

manday, co tam moje zdjęcia... wklej koniecznie swoje!

 

Glamcia mój kosztował podobnie. Tyle że z jesionu bielonego. Rozkładany z 2 do 3 metrów.

 

Dandi nie odezwałam się bo jak zajrzałam to się akurat przerwa w meczy skończyła ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale je zamawia się na odległość.

Mailowo i telefonicznie.

Próbki kolorów i drewna wysyłają pocztą.

;)

 

Co do cen "Manufaktury Drewna" dodam tylko, że stół "Manu" jest akurat modelem najdroższym.

Dlatego, że dostawki są chowane wewnątrz stołu.

Dostawki w innym stołach na czas kiedy nie są potrzebne, trzeba gdzieś schować osobno - pod schodami, w komórce czy gdzie tam ktoś chce.

Te modele są wtedy tańsze - odchodzi koszt drogiego mechanizmu ze stołu "Manu".

I oczywiście - im stół mniejszy tym tańszy.

 

Stół, taki jak ma Efilo i ja ( mój jest w trakcie "robienia się" :) ) - 3 metry po rozłożeniu to już jest baaaaaaaaaaaaaaardzo duży stół.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół Manu jest droższy ponieważ dostawka wchodzi między blat a nogi - nie ma na środku stołu pęknięcia. Niestety nie ma tego typu okuć w Polsce. Państwo z MD po roku smędzenia ściągnęli mi okucia z Niemiec. Bardzo się cieszę że dzięki temu powstał nowy produkt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół Manu jest droższy ponieważ dostawka wchodzi między blat a nogi - nie ma na środku stołu pęknięcia. Niestety nie ma tego typu okuć w Polsce. Państwo z MD po roku smędzenia ściągnęli mi okucia z Niemiec. Bardzo się cieszę że dzięki temu powstał nowy produkt :)

 

Ale na stronie nie piszą jeszcze o takiej opcji, chyba że nie doczytałam/nie zrozumiałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras jeszcze w powijakach ale już cieszy oko

 

http://img204.imageshack.us/img204/1808/taras4a.jpg

 

a tu dowód na to jak szybko drewno reaguje na uv - panowie na chwile zostawili na tarasie jakieś deseczki

 

http://img252.imageshack.us/img252/8891/taras3.jpg

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dośc długo szukałam projektanta ogrodu, którego pomysły przypadną mi do gustu - większość realizacji jakie widziałam to istne koszmarki ;)

To pracownia, którą wybrałam i ogród, który bardzo mi się podoba :

http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-eksperymentow

 

gardenarium zamieszcza na swojej stronie zdjęcia cudzych realizacji. Temat został poruszony w wątku "namiar na projektanta ogrodów" w podforum "Pamiętajcie o ogrodach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...