Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale o co chodzi ;) :D

No bo w tym wcześniejszym poście, który wkleiłam do efi omyłkowo, napisałam, że "Chyba pojadę po te krzesła. Potrzebuję kopa. Bijcie." I ty odpisałaś "Wypad" :)

A jak skasowałam tego posta. To wypad odnosi się do wcześniejszego, czyli zmiany awatarka, na pierwotny. Kumasz? Kum, kum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika - chyba, ze tak. Szkoda, że się zgodziłaś na wykonanie przyłącza bez skrzynki. W ENEA już się tak nie robi. Firma na własny koszt ściąga taki licznik i przerabia na skrzynkę, nawet jak trwa budowa.

 

No cóż, jest pewien nielegalny sposób.

Licznik musi zostać spalony (jak? no, zwarcie, piorun). Wówczas, jak przyjadą z pogotowia, poprosić o media w granicy (czyli skrzynkę). Duża szansa, że podziała, ale 100% gwarancji nie ma. Mogą ponownie zawiesić licznik na tym słupie.

 

To taka delikatna sugestia od pracownika konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak stwierdzą że ktoś umyślnie zniszczył licznik żeby uniknąć płacenia za energię i dowalą domiar ;)

 

swoją drogą przejrzałam na URE o co chodzi z tą kasą za przyznane kW i faktycznie tak jest, mało tego jest to opłata ustalona taryfą URE więc u każdego dystrybutora powinna być taka sama. pewnie większość z nas płaciła ją w ramach przyłącza budowlanego. akurat czy prąd jest na erbetce czy na domowej tablicy to myślę że nie ma większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno skrzynkę w płocie już się jakaś firma zajęła... Miało być w okolicy czerwca.... Ale nie miałam czasu w związku z wykończeniówką i przeprowadzka zajechać do energetyki...

Teraz jeszcze meble kuchenne, dalsze wykańczanie i to, że się rozchorowałam, to nie pojechałam.....

Muszę zajrzeć, ale zaglądanie wiąże sie z płaceniem, a szkoda mi w tym momencie kasy na to przyłącze... Ale i tak muszę zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...