Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

U Efilo


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elfir jesteś święcie przekonana że masz rację to przy niej pozostań ja wiem że prawidłowo udzieliłam odpowiedzi a to że artykuł dotyczy nazwijmy to umownie działalności gospodarczej nie oznacza że nie ma zastosowania do osób fizycznych

 

Rasieńko jak Ty mnie znowu ominiesz to ja wyjdę z siebie;)

 

Maryś baw się świetnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wu - oczywiście, że nie ma zastosowania - tam jest mowa wyłącznie o działce na działalność gospodarczą. Nie wiem skąd ten upór u ciebie? Na dodatek nie masz żadnych źródeł potwierdzających twoją tezę.

 

Przez takie błędne mity, jakie rozpowszechniasz, potem potencjalny klient trzęsie się ze strachu, jak mu projektuję w ogrodzie drzewa.

Albo wymyśla głupie sposoby na trucie drzew zamiast po prostu napisać wniosek o wycinkę.

I potem są kary - bo wyciął bez zgłoszenia. Bo się bał, że będzie musiał coś płacić.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem mam bo widziałam takową decyzję na wycinkę i żebyś nie miała okazji do kolejnego ataku na moje umiejętności to nie ja ją wydawałam i nie pracuję tam gdzie ją wydawali i decyzja jest dla osoby fizycznej na wycinkę drzew, które wyrosły zanim została dopuszczona do zabudowy i opłata za wycinkę została naliczona pomimo że wycinka nie była związana z działalnością gospodarczą a w związku z budową domu jednorodzinnego

 

zatem albo tam pracują totalni idioci i Ty masz rację albo ja niestety mam raję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Babeczki, dajcie spokój już z tymi drzewami! ;)

Ja wycinałam drzewa 4 razy, na dwóch różnych działkach, na obu rosło mnóstwo drzew zanim z leśnych gmina przekształciła je w leśne z prawem do zabudowy. Jedna wycinka pod dom, druga i trzecia pielęgnacyjna /na dwóch działkach w innych gminach/, czwarta, bo drzewa uschły po podniesieniu terenu. Tylko przy czwartej dostałam na piśmie o nasadzeniu tylu nowych drzew ile wytnę. Przy żadnej wycince nie płaciłam NIC. Tylko na samym początku w Lasach Państwowych za "inwentaryzację drzew" 245,-zł.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem mam bo widziałam takową decyzję na wycinkę i żebyś nie miała okazji do kolejnego ataku na moje umiejętności to nie ja ją wydawałam i nie pracuję tam gdzie ją wydawali i decyzja jest dla osoby fizycznej na wycinkę drzew, które wyrosły zanim została dopuszczona do zabudowy i opłata za wycinkę została naliczona pomimo że wycinka nie była związana z działalnością gospodarczą a w związku z budową domu jednorodzinnego

 

zatem albo tam pracują totalni idioci i Ty masz rację albo ja niestety mam raję

 

Moim zdaniem jednak tam pracują totalni idioci, albo... samorodni ekolodzy...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Efilo :)

Proszę o jeszcze :)

I proszę zaglądaj częściej :)

 

 

Maryś ale ci cudnie.... Praaaaaaaaaaaaaga powiadasz... Ta złota Praga....

Moje marzenie...

Kocham zwiedzać, a już teraz tak rzadko to robię... :(

 

Wusia i Elfir... - dajcie se po razie....

 

 

Rasia... Do mnie zawsze po drodze... Pamiętaj... :)

 

 

Dziewczyny i opijcie Efilo z tej kawy z ekspresu.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...