Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZGŁOSZONE PROBLEMY do rozwiązania / naprawy


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam peweien problem...

 

prosze o to by jeden z trunkowych adminów nie pił tyle.

 

Wyciągasz błędne wnioski.

Twój główny nick został zbanowany za łamanie regulaminu (widzę przy nim średniookresową karę + uzasadnienie "spam")

W tej sytuacji nie myśl, że pozostałe nicki których używasz będą tolerowane, tym bardziej że szerzyłeś na nich taką samą działalność zakłócając porządek.

Multikonta nie są tu tolerowane. Nie zgadzasz się z karą - pisz do administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Od ostaniego grzebania przez informatyków w forum z powodu jakiejś aktualizacji nie docierają powiadomienia, a zdjęcia załączone w postach otwierają się w tle pod oknem z postami albo nie otwierają się w ogóle.
:sick:

 

To się cyklicznie powtarza co kilka miesięcy. BARDZO proszę informatyków o staranniejszą pracę, bo tak nie da się korzystać z forum

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0Jak by mi ta0ki u mojej firmie robo0tę piep0rzył, wywaliłabym gościa oknem z ost0atniego pięt0ra.

 

No, popatrzcie tylko, jeszcze dopisuje jakieś „0” w tym co piszę. Specjalnie nie poprawiam.

 

Zawsze miałam informatyków za idiotów. Dlatego sama obsługuję od zawsze swoje Maczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Zawsze miałam informatyków za idiotów.

Cóż za słownictwo ;)

Mam nadzieję,że moje traktowanie kogoś tam za IDIOTÓW,wpłynie na Moderatorów płci męskiej,że trzeba mieć jaja a nie być mameją bezpłciowym :D

Mody płci męskiej bez jaj,mamejowaci-ujawniac się :D

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałam informatyków za idiotów. Dlatego sama obsługuję od zawsze swoje Maczki.

 

Innych ma za idijotów, a sama zdjęcia zobaczyć nie umie...

 

Poza tym za skrypt forum odpowiada programista, a nie informatyk

 

Nazwać programistę informatykiem to jak nazwać lekarza znachorem.

 

Nazwać programistę informatykiem to jak nazwać architekta murarzem.

 

Kazać programiście zrobić coś w Wordzie to jak artyście malarzowi zlecić pomalowanie kibla.

Edytowane przez domino34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domino to może podjedziesz do mnie i pokażesz jak się robi aby je obejrzeć poprawnie.:p

 

Nie działa i tyle. Jak pani pestka jest taka mądra to zawsze może wykupić serwer, walnąć skrypt i forum będzie jak talala - przecież ona "sama obsługuje swoje maczki". A to wyżej to była ironia. NIe działa i tyle. Taki jest standard pozornie darmowych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programista, czy informatyk, zależy co ma w angażu wpisane, jeden pies.

 

Domino, dotknęłam Cię osobiście? To sorry. Jestem wkurzona, bo mi przeszkadza ten bałagan.

 

Pierwszy komputer Appla kupiłam w 1991 roku i przez ten czas nigdy nie miałam potrzeby skorzystania z pomocy servisu. Z serwerami też miałam do czynienia. Znajomi po fachu, którzy mają Apple, podobnie. Po prostu jak system jest dobrze napisany, to jest dobry, a dobry system, czy program napisze tylko dobry fachowiec.

Nie o to chodzi. Ktoś powinien chociaż jedno zdanie napisać z informacją o tym co się dzieje, a nie olewać użytkowników. :( Przypuszczam, że jak nasze problemy panowie techniczni poprawią, to ktoś inny nie będzie mógł sprawnie korzystać z forum.

 

W ogóle, to co Ty taki spolegliwy jesteś. Jak Ci ktoś wiadro pomyj na głowę wyleje, to też będzie okey, bo to darmowe? Poza tym, na tym to forum nie jest darmowe, bo ktoś jest taki dla nas dobry. To forum przynosi zyski właścicielowi dzięki naszej – forumowiczów – obecności, dzięki naszym postom. A skoro tak, tzn. że my zarabiamy dla kogoś pieniądze, więc niech ten ktoś przynajmniej dba o jakość forum.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...()

 

W ogóle, to co Ty taki spolegliwy jesteś. Jak Ci ktoś wiadro pomyj na głowę wyleje, to też będzie okey, bo to darmowe? Poza tym, na tym to forum nie jest darmowe, bo ktoś jest taki dla nas dobry. To forum przynosi zyski właścicielowi dzięki naszej – forumowiczów – obecności, dzięki naszym postom. A skoro tak, tzn. że my zarabiamy dla kogoś pieniądze, więc niech ten ktoś przynajmniej dba o jakość forum.

 

Odróżniasz stwierdzenie "darmowe" od "pozornie darmowe". Jak sama celnie zauważyłaś to forum przynosi zyski właścicielowi dzięki zawartości, reklamom czy inną treścią generowaną przez użytkowników.

 

Nie nazywaj nikogo idijotą jak nie masz najmniejszego pojęcia o jego pracy, czy problemach, które musi rozwiązać.

 

Twoje stwierdzenie przypomina mi wypowiedź "mądrej inaczej" pani Paradowskiej -redaktor gazetki "polityka" o wyjściu naszych żołnierzy z Afganistanu. Oznajmiła ona, że jej zdaniem nie wiadomo po co "ci żołnierze tam siedzą jak mogą się spakować i wrócić" (mogłem trochę przekręcić, ale taki był sens). Dobrze odpowiedział jej "samobójca" Petelicki, że "ludzie bez pojęcia o armii nie powinni się o niej wypowiadać". Po prostu nie bądź jak pani Paradowska z gazetki "polityka".

 

Dodatkowo nie egzaltuj się tak swoją osobą. Nikt Ci nie wylewa pomyj na głowę psując skrypt forum. Awarie się zdarzają - jest sezon urlopowy itd. Może pan właściciel skąpi grosza na dobry zespół programistów i ogarnia to jeden student, który sobie sam może nie radzić, albo podnajmuje się jakąś firma zewnętrza, która nie ogarnia.

 

Urzekła mnie Twoja historia o applu. Posłuchaj mojej: mój dziadek ma strzeble od 1944 roku.... ()...

 

https://forum.dobreprogramy.pl/mac-za-przeciw-opinie-porady-334514t.html Pani pestko przeczytaj 4 post od góry, a dowiesz się czemu Twój mac serwisu nie widział...

Edytowane przez domino34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...