Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZGŁOSZONE PROBLEMY do rozwiązania / naprawy


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pani Pusio,

 

Zapraszam niezobowiązująco, to żaden wstyd nauczyć się czegoś nowego. Pani pomyśli potem może Pani wygłaszać swoje opinie z poparciem merytorycznym i wiedzą, a nie informacją z prosumenta..

 

Chciałbym też dodać, że ja nie krytykowałem redakcji za jej politykę kadrową - nic mi do tego. Po prostu chciałem, aby zniecierpliwieni forumowicze dali więcej czasu na naprawy, bo awarie się zdarzają, a podstawowy dostęp do forum jest darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą zapraszam:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?254066-Opinie-o-PV-wymiana-pogl%C4%85d%C3%B3w-z-Liwko-i-Pusia-amp-Ksawery&p=7169811#post7169811

 

Pani pusia mi odmówiła, ale ja ponawiam zaproszenie, na prawdę Pani nie zrobie nic złego, chce pokazać, że jest Pani forumowiczem krzykaczem, który drze się, a nie ma pojęcia.

 

Don kichot węglowy Liwko, także zapraszam. Choć szczerze mówiąc, to sie trochę ciebie boję.

 

A tu nie śmiecimy, a ja przepraszam, za kilka moich wiadomości nie na temat - chciałem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domino - pozwolisz że "zepsuję" Ci troszkę tamten wątek i przeniosę do niego kilka wcześniejszych postów stąd.. Zakłóci to tylko chronologię postów (ew. wskaż mi jakiś swój post lub dokonaj edycji pierwszego).

Jutro postaram się o usunięcie tego swojego postu porządkowego (ew. przypomnijcie mi raportując go;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle, ze powinniscie sobie wylac na te rozgrzane emocjami glowy po garze zimnej wody. dyskusja stala sie niemerytoryczna. problemy zostaly zgloszone i jak redakcja odpisala, ze robi to predzej lub pozniej zrobi. strasznie jestescie klotliwi :p o takie pierdoły:bash:

 

dorosli ludzie a zachowuja sie gorzej niz dzieci w piaskownicy.

 

AmenT :D

 

u mnie tez sa problemy z otwieraniem zdjec, ale sposob na "otworz w nowej karcie" dziala, wiec luz...powiadomien na poczte nie lubie dostawac, wiec mam odhaczone :))

Wazne, ze da sie pisac i czytac, a reszta w swoim czasie bedzie naprawiona, tak jak Redakcja wyzej to okreslila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wazne, ze da sie pisac i czytac, a reszta w swoim czasie bedzie naprawiona, tak jak Redakcja wyzej to okreslila :)

 

Dokładnie tak samo myślę.. a że są chwilowe utrudnienia - bo nie mogę od razu wtrącić swoje trzy grosze tam gdzie się coś dzieje to mój problem:) Jak ktoś jest zainteresowany i ma coś do powiedzenia to tematy znajdzie, więc to nie koniec świata.

Jak nic - wychodzi tu nasze uzależnienie od forum. Sam nie wiem czy to dobrze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcjo, czy można prosić o informację o usunięciu problemów, tak ładnie przesłaną na priv, jak robicie to z innymi informacjami redakcyjnymi?

 

Ja jak nie dostaję powiadomień to nie odwiedzam forum.. chyba że sobie przypomnę jak teraz. ruch w wątkach sporo zamarł.. mniej reklam ludzie oglądają.. coś zmieniali chyba pozytywnych efektów nie widać - nie zauważyłem maila informującengo o nowościach typu obsługa tapatalka na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmenT :D

 

u mnie tez sa problemy z otwieraniem zdjec, ale sposob na "otworz w nowej karcie" dziala, wiec luz...powiadomien na poczte nie lubie dostawac, wiec mam odhaczone :))

Wazne, ze da sie pisac i czytac, a reszta w swoim czasie bedzie naprawiona, tak jak Redakcja wyzej to okreslila :)

 

dokladnie, tez mam odhaczone powiadomienia, na rybke mi to potrzebne, poza zasmiecaniem poczty niczemu nie sluzy, latwiej jest dodac do subskrypcji i odswiezac zakładkę "ustawienia"co jakis czas. pokazują sie aktualnosci na subskrypcjach - wcale nie potrzebne do tego powiadomienia

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jest wygodnie z powiadomieniami. Lista wątków do których zaglądam to tylko kilka pozycji, a odbiór powiadomień mam ustawiony tak, że wpadają pod osobną zakładkę. Mogę jednym ruchem oczyścić z nich skrzynkę i nigdy nie mam zaśmieconego maila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jest wygodnie z powiadomieniami. Lista wątków do których zaglądam to tylko kilka pozycji, a odbiór powiadomień mam ustawiony tak, że wpadają pod osobną zakładkę. Mogę jednym ruchem oczyścić z nich skrzynkę i nigdy nie mam zaśmieconego maila.

 

... też mam osobną zakładkę :) ... ale od paru dni - ani jednego powiadomienia ! ogólnie nie fajnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają także raporty, więc jesli ktoś ma do zgloszenia coś pilnego to piszcie PW. Co prawda moja skrzynka jest wiecznie przepełniona, ale staram się trzymać miejsce na dwie-trzy wiadomości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają także raporty, więc jesli ktoś ma do zgloszenia coś pilnego to piszcie PW. Co prawda moja skrzynka jest wiecznie przepełniona, ale staram się trzymać miejsce na dwie-trzy wiadomości..

 

Jak to nie działają raporty.To powiedz czy te stare jak ta demencja FM się skończy będą widoczne, czy na nowo należy raportować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, tez mam odhaczone powiadomienia, na rybke mi to potrzebne, poza zasmiecaniem poczty niczemu nie sluzy, latwiej jest dodac do subskrypcji i odswiezac zakładkę "ustawienia"co jakis czas. pokazują sie aktualnosci na subskrypcjach - wcale nie potrzebne do tego powiadomienia

 

Otoz to TARcia, tak samo mam :yes:

 

na poczte czesto wchodze, ale nie usmiecha mi sie miec powiadomienia z fm skoro mam subskrypcje :)

 

Kazdy robi tak jak lubi :)

 

 

Finlandia nie przejmuj sie raportami, od ich braku mniej stresu, i na korzysc Tobie to wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają także raporty, więc jesli ktoś ma do zgloszenia coś pilnego to piszcie PW. Co prawda moja skrzynka jest wiecznie przepełniona, ale staram się trzymać miejsce na dwie-trzy wiadomości..

Przejrzyj WSZYSTKIE posty konsultantów, szczególnie tego na S. SPAM reklamowy aż trzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie działają raporty.To powiedz czy te stare jak ta demencja FM się skończy będą widoczne, czy na nowo należy raportować?

 

To pytanie do informatyków... Mam nadzieje, że tak jak przy poprzednich awariach wszystko co zaległe przyjdzie hurtem..

Melissa - masz rację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie do informatyków... Mam nadzieje, że tak jak przy poprzednich awariach wszystko co zaległe przyjdzie hurtem..

Melissa - masz rację:)

 

Wybacz mój uśmiech ,którego by się przydało :D:D:D .Napisałeś "Melissa" od razu mi się skojarzyło z tą na uspokojenie .....przydałoby się przydało.On ma nick z dwoma Mm.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...