Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZGŁOSZONE PROBLEMY do rozwiązania / naprawy


ponury63

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do mnie przyszły 34, i tak wystarczy zważywszy na ilość tego co mam do przejrzenia w tych wątkach :(

 

Po prostu sobie nie radzą z utrzymaniem forum i to sięstaje coraz bardziej upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sobie nie radzą z utrzymaniem forum........

 

To co ma działać - działa .

I to z rozmachem - patrz reklamy.

Ale perełką są ogłoszenia drobne i Ofero24.

 

Działają bez zarzutu.

 

 

Ps.I od kiedy "mięso armatnie" ma na cokolwiek wpływ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Czy to nie może normalnie działać. Ucięłabym łapki temu co bez przerwy grzebie i dała do zabawy :sick:

Nie przychodzą powiadomienia, nigdy nie wiadomo jak będzie działać wstawianie zdjęć do postów – raz można tylko pojedynzo a za pół godziny wchodzi po 5 sztuk.

Zniechęcająca huśtawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądarka chrome mobilna (wersja forum normalna) - jak chcę przejść do następnej strony (z numeru stron) albo ostatniej - wszystko jedno czy na górze czy na dole pod postami to zamiast tego strona zachowuje się tak, jakbym banner reklamowy u góry strony nacisnął.. dzięki temu rzygam już stroną fakro (najwięcej reklam chyba) - to pewnie specjalnie zrobione bo wtedy mają dużo wejść z forum i Wam hajs się zgadza.. pomaga czasem odwrócenie tabletu w pion i powrót ale nie zawsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądarka chrome mobilna (wersja forum normalna) - jak chcę przejść do następnej strony (z numeru stron) albo ostatniej - wszystko jedno czy na górze czy na dole pod postami to zamiast tego strona zachowuje się tak, jakbym banner reklamowy u góry strony nacisnął.. dzięki temu rzygam już stroną fakro (najwięcej reklam chyba) - to pewnie specjalnie zrobione bo wtedy mają dużo wejść z forum i Wam hajs się zgadza.. pomaga czasem odwrócenie tabletu w pion i powrót ale nie zawsze..

 

Mam ten sam problem. Korzystanie z FM pomału staje się trudne, żeby nie powiedzieć beznadziejne....

Problem z niemożnością pisania postów w grupie budowlanej "lubelskie" wciąż nie został rozwiązany.

No, ale o tym wspominałem już parokrotnie.

Edytowane przez Tomaszs131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Korzystanie z FM pomału staje się trudne, żeby nie powiedzieć beznadziejne....

Problem z niemożnością pisania postów w grupie budowlanej "lubelskie" wciąż nie został rozwiązany.

No, ale o tym wspominałem już parokrotnie.

 

Czy Pan kliknął przycisk dołącz? Mieliśmy kilka takich zgłoszeń, okazało się, że Forumowicz nie kliknął w Dołącz w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan kliknął przycisk dołącz? Mieliśmy kilka takich zgłoszeń, okazało się, że Forumowicz nie kliknął w Dołącz w menu.

 

Nigdy wcześniej nie musiałem korzystać z tego menu by pisać i odpowiadać na posty w tej grupie. Tak było przez ostatnie trzy lata, widać się pozmieniało....

Dziękuję za podpowiedz, już wszystko jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...