Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej :) Nie tylko na montaż jest promocja w Ikei. Ja kupiłam w sobotę biały Abstrakt. Masz do wyboru: 50% za montaż lub bon na 100 zł za każdy wydany tysiąc (mnie właśnie to się opłaciło, bo AGD i zlew mam z innej firmy) lub jakaś promocja związana z ratami. Bony dostajesz teraz i możesz je wykorzystać od 1 do 30 września.

Które uchwyty pasują Wam do Abstrakta ? Jakoś nie umiem się zdecydować: Tyda czy Ekeboda, krótkie czy długie ? Pozdrawiam, Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej :) Nie tylko na montaż jest promocja w Ikei. Ja kupiłam w sobotę biały Abstrakt. Masz do wyboru: 50% za montaż lub bon na 100 zł za każdy wydany tysiąc (mnie właśnie to się opłaciło, bo AGD i zlew mam z innej firmy) lub jakaś promocja związana z ratami. Bony dostajesz teraz i możesz je wykorzystać od 1 do 30 września.

Które uchwyty pasują Wam do Abstrakta ? Jakoś nie umiem się zdecydować: Tyda czy Ekeboda, krótkie czy długie ? Pozdrawiam, Monika

 

Monka wychodzi na to że kupiłaś Abstrakta w Katowicach.

Tylko tam jest jeszcze promocja:

100pln za każde 1000pln

50% wpłaty pozostałe 50% w 10-ciu nieoprocentowanych ratach

I jak w całej Polsce 50% na montaż kuchni lub łazienki.

 

Do wyboru do koloru, ale tylko na Śląsku.

Aha promocja trwa do 28.08.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które uchwyty pasują Wam do Abstrakta ? Jakoś nie umiem się zdecydować: Tyda czy Ekeboda, krótkie czy długie ? Pozdrawiam, Monika

jeszcze inne ;) ja upatrzyłam sobie do abstrakta blankett

dostosowane oczywiście długością do długości szafek

http://eviewer.netmedia-europe.be/cache/server?type=image&source=promobutler_be%2Fzzzikea%2Factive%2F%2Fzzzikea028n0000085.jpg&width=275

 

dzięki za info o promocji, niestety się nie łapie :( trochę nie w porządku, ze nie dotyczy ona wszystkich oddziałów Ikei :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie wiem czy zadam odpowiednie pytanie w odpowiednim miejscu, ale jest to produkt z ikei i to do kuchni, więc chyba ok :) Chodzi mi o

DOMSJÖ Zlew jednokomorowy biały: domsjo-zlew-jednokomorowy__73319_PE189949_S4.jpg czy któraś z was go użytkuje, jeśli tak to jak się sprawuje. Nie jest za tani, ponad 600 - za tą kasę można kupić granitowy, ale naczytałam się o granitowych że zostają straszne plamy, mimo że jestem pedantką i dbam o porządek, są sytuacjie takie że nie zdąrzysz od razu zmyć garów. I dlatego zaczęłam interesować się tym DOMSJÖ, tylko że to zlew ceramiczny i tu jest ból... czy jak spadnie gar lub szkanka, kubek cokolwiek zlew się nie obije ?? Tym się najbardziej martwie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie fundnełam Domsjo, co prawda dwukomorowy ale to to samo.

I jak na razie nie mam zastrzeżeń, łatwo się czyści cifem, a i nawet tak na szybko płynem do naczyń schodzi brud.

Ze dwa razy rąbnęłam garnkiem o zlew przy płukaniu i nic się nie stało, na razie nic mi nie spadło, więc co do wytrzymałości na atak lotniczy się nie wypowiem :)

Natomiast mam szczęście że woda nie zostawia u nas rdzawych śladów, to by mnie wkurzało.

Poza tym jak go wyczyszczę to nawet długo jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w weekend w ikei Kraków i widziałam nowe fronty applad w kolorze jasnym szarym, nawet fajne, nie wiem tylko czemu nie ma ich jeszcze na głównej stronie IKEA bo w krakowie sa juz w sprzedaży,, pokazany był tylko jeden front nie było jeszcze urządzonej kuchni w tych frontach. Podaję do informacji jakby ktoś szukał szarych frontów nie w połysku i jasnijszych niż abstrakt, mam kupione fornty sofielund ale jeszcze nei zamntowane i się zastanwiam nad wymianą na te jasnoszare apllad bo bardziej by mi pasowały do reszty. Applad to raczej tańsza seria ikei, nie wiem tylko jak się sprawuje? Ktoś ma fronty apllad białe, czy z tą powłoką się nic nie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w weekend w ikei Kraków i widziałam nowe fronty applad w kolorze jasnym szarym,

 

oooo :) dzieki za info :) robilas moze zdjecia ?? jesli tak, to wklej prosze :)

nie moge w necie namierzyc

sama chetnie poczytam opinie na temat tych frontow w bieli

 

o abstrakcie slyszalam duzo dobrych opinii, pomimo polysku bardzo latwo sie je czysci i sa trwale - to przemawia na plus i to duzy plus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zdecydował się na blaty na zamówienie z Ikei? Właśnie wróciłam z Ikea Kraków, i zamiast podstawowego blatu (w moim przypadku to koszt 300 zł za całość) zaproponowano mi blat na zamówienie (czas oczekiwania ok. 6 tygodni) z akrylu, za 3000 zł (czyli 10 razy więcej). Zastanawiam się czy cena warta świeczki? Chodzi o blat do białego abstraktu, czy zwykły podstawowy bardzo się odznacza kolorem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiłam zdjęcia, zreszta był tylko jeden ten front wystawiony, ale pytałam czy już to można kupic i babka powiedziała, że tak, dziwne tylko ze na stronie ikea go nie ma. To był taki jasny szary ( jaśniejszy od abstrakta szarego). coś miedzy bielą a szarym abstraktem, tylko matowy, tak jak biały applad. I byłopisany jako nowość, widocznie jeszcze na stronie go nie zdazyli wprowadzić. Wie ktoc może, czy będą jeszcze jakieś inne nowości w najbliższym czasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także pytałam w Ikea Janki o blat na zamówienie i zaśpiewali mi ~4000 zł za laminat i 1200/m za dębowy. Zdębiałam. ;) O akryl nawet nie pytałam. W Jankach także były nowe jasnoszare fronty. Matowe. Do tego jest promocja - 50% na montaż oraz, chyba do 18.08, za każdy 1000 wydany na kuchnie bon 100 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fioletowafiolko, ja użytkuję zlew Domsjo, niedługo co prawda, bo około miesiąca, ale jestem póki co baaardzo zadowolona. Super łatwo się czyści, a jeśli do tego posiada się baterię z wyciąganą wylewką to już w ogóle bajka.

 

Kiedyś myłam w nim wielkie szklane półki i niestety walnęłam jedną w dno. Na brzegu półka lekko odprysnęła (mimo, że jest dość gruba), zlew natomiast po tym wypadku pozostał nienaruszony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także pytałam w Ikea Janki o blat na zamówienie i zaśpiewali mi ~4000 zł za laminat i 1200/m za dębowy. Zdębiałam. ;) O akryl nawet nie pytałam. W Jankach także były nowe jasnoszare fronty. Matowe. Do tego jest promocja - 50% na montaż oraz, chyba do 18.08, za każdy 1000 wydany na kuchnie bon 100 zł.

 

Jesteś pewna że w Jankach jest ta promocja? Nie moge jej znaleźć na stronie a bardzo mi zalezy by z niej skorzystać, przy czym bliżej mi na Targówek więc jak już pojadę do Janek to miło by było wiedzieć że jest w tym sens i cel ;)

 

Edit: Pani w infolinii twierdzi, że takiej promocji nie ma i raczej póki co nie będzie :(

 

Przy okazji mam pytanie do znawców ;) Chcę kupić w Ikea meble kuchenne, lodówkę zaś chciałabym mieć do zabudowy, ale bez zamrazarki, za to wysoką - o taką:

 

http://www.electrolux.pl/Products/Ch%C5%82odnictwo/Ch%C5%82odnictwo_do_zabudowy/Ch%C5%82odziarki/ERN3213AOW

 

Czy jest w Ikea szafka, która ją zabuduje? Taka z jednymi drzwiami? Czy może ktoś ma patent na to, jak taką lodówkę zabudować? Skleić drzwi podwójne, coś dodać, obciąć?

Edytowane przez Hester83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...