Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

1. Rozumiem, że mają być w linii z oknem, ale czy jakoś nie za nisko nad blatem zawieszone są te szafki, czy mi się wydaje?

2. Ja osobiście kombinowałam tak, żeby okap był w jednej linii z wiszącymi, ale to kwestia gustu.

3. Wyposażenie wewn. stojących zrobiłabym tak samo. Szuflady są mega wygodne :)

 

dzieki za odpowiedz.

ad.1 fartuch chce zeby mial min. 51 cm a nawet 60 tak wiec szafki pojda pod am sufit, na tym projekcie nie umialam tego zrobic

ad.2 wersja z wszystkimi szafkami w rzedzie wygladala bardzo masywnie i cieżko...chyba ze jeszcze zdecyduje sie na szafki przeszklone..zastanawiam sie wlasnie czy nie oddac pelnych i kupic z przeszkleniem:-) szkoda ze lindigo ma szyby tak barddzo przezroczyste...

ad.3 to bedzie moja wlasna pierwsza kuchnia...ale juz wiem ze szuflady to najlepsze rozwiazanie.a ta narozna szafka z wyjezdzajacymi garnkami najbardziej mnie cieszy:-)

Edytowane przez MMartka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkie blaty, nawet te na zamówienie, mają maksymalną głębokość 62. No chyba, że zastosujecie w poprzek ;)

 

Ja polecam blaty z Kronopolu - mają szerokość 120 cm więc można zrobić idealnie parapet i blat w jednej części. Ja tak będę robić.

 

tu link: blaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IKEI? Jak zamawiałam kuchnię parę lat temu to nie mogłam zamówić blatu o głębokość powyżej 62 cm. I blat zamówiłam w Kronopolu, jak atika. Ale nie wiem. jak jest teraz..

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/kitchen/10472/?cid=pl>ps>Kuchnie>go>brand>blaty+ikea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga nie wiem gdzie wyczytałaś, że blaty na zamówienie mają 62 cm. maksymalny wymiar to 122cm szerokości.

Katalog IKEA Kuchnie 2011:

s.45 'laminowane blaty na zamówienie', dł.5-400cm, głębokość 40.1-62cm.

s.47, 'drewniane i akrylowe na zamówienie', dł.10-400cm, głębokość 40.1-62cm.

Taką samą informację uzyskałam w IKEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w starym katalogu jest błąd a w nowym http://www.ikea.com/ms/pl_PL/virtual_catalogue/catalogue_online.html na stronie 58.

Nie mam pojecia od kogo w IKEA dostałaś taka informację.

 

No cóż, nie mam pojęcia od kogo, ale z tego co pisze Aleksandryta nie tylko ja. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super!!! :D Oczywiście będę zamawiała kuchnię z IKEA, więc te szersze blaty to miła informacja. Ostatnią (5 w mojej rodzinie) kuchnię z IKEA zamawiałam 4 lata temu i wtedy nie było szerokich blatów. A w ogóle oferta kuchenna baardzo wzbogaciła się od tego czasu :D Uwielbiam kuchnie tej firmy. Niezależnie czy są to kuchnie stylizowane, czy nowoczesne. Mają coś w sobie... klimatycznego..? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...