Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

drogie Panie za rada arci przenosze tutaj swoja prosbe o pomoc w znalezieniu sofy z funkca spania w kolorze szarym i dlugosci 230 cm

generalnie jestem zrozpaczona bo w moim salonie z aneksem kuchennym nie zmiesci sie naroznik a arcia mnie nie pocieszyla faktem ze trudno mi bedzie znalezc ladny mebel z opcja spania wierze ze pomozecie. Szukam szarej sofy z tkaniny do nowoczenego wnetrza z malymi podlokietnikami bo mi sie znajomi nie pomieszcza Oparcie z twardych poduszek najlepiej by mi pasowala to wybranych hokerow signal c166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarownicooo - nie wiem, jaka półka cenowa cię interesuje, skąd jesteś, żeby cię do konkretnego salonu skierować ani czy znasz producenta sits.pl, ale mogę z czystym sumieniem polecić. ogromna większość sprzedawanych przez nich kanap, to modułowce i każda ma nieco inne wymiary. jeśli poszukujesz czegoś o precyzyjnie określonym wymiarze, to pewnie będziesz musiała się trochę "pobawić klockami", ale ponieważ każdy model ma inny rozmiar (a w przypadku niektórych modeli oferują moduły w dwóch rozmiarach), jest spora szansa, że znajdziesz coś właściwego (no i mają kanapy z opcją spania).

od strony jakości, wygody i wzornictwa - nie mam żadnych zastrzeżeń (sama nabyłam swoją kanapę za rekomendacją kilkorga znajomych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarownicoo, a może coś takiego: http://allegro.pl/naroznik-lukas-sawana-wysylka-24h-wybor-kolorow-i1926041542.html

sama jestem w posiadaniu, bo nie mogłam się zdecydować, a zależało mi na czasie (jestem w posiadaniu nawet 2 :D, bo będąc zadowloną z pierwszej zakupiłam też na działkę )

bardzo dobry stosunek jakość/cena

 

kanapa ma oczywiście funkcję spania oraz pojemnik na pościel

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarownicoo, a może coś takiego: http://allegro.pl/naroznik-lukas-sawana-wysylka-24h-wybor-kolorow-i1926041542.html

sama jestem w posiadaniu, bo nie mogłam się zdecydować, a zależało mi na czasie (jestem w posiadaniu nawet 2 :D, bo będąc zadowloną z pierwszej zakupiłam też na działkę )

bardzo dobry stosunek jakość/cena

 

kanapa ma oczywiście funkcję spania oraz pojemnik na pościel

pozdrawiam

 

ooooo sama czegoś takiego szukam :) I jeszcze ta cena!!!! Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarownico, podaj przybliżony przedział cenowy. a co w końcu z tą opcja spania???? czy to nieodwołalne? nie przemyślisz rozwiązania z materacami? ja wszystkich do tego namawiam, szczególnie od ostatniej wizyty u naszych znajomych...kupili nową, wypasioną rogówkę z funkcją "okazjonalnego" spania, długo szukana, żeby spełniała wszystkie wymogi ;) ( a mówiłam, że by tego nie robili ;) ). wysuwana, standardowa powierzchnia spania. po paru użyciach, nie da się na tym spać. "głowa" opadła tak, że potrzeba sryliona poduszek. przy rozkładani trzeba się nie źle naszarpać... a napompowanie materacy pompką elektryczną trwa kilka minut. nawet raz na parę tygodni, to żaden wysiłek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanapa z niskim oparcie nie jest wygodna - jak się na niej rozwalić na półsiedząco?

 

 

wystarczy, żeby miała głębokie siedzisko ;)

 

ja osobiście wolę niskie oparcia. są po prostu dużo ładniejsze. siedząc przed telewizorem i tak nie korzysta się z tego wysokiego oparcia...no chyba, że ktoś ma telewizor pod sufitem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...