Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA BRAAS - wątek zbiorczy: opinie, zdjęcia, modele, dyskusja


Gość

Recommended Posts

Oczywiście co do funkcji to niczym się nie różnią. Gliniane są droższe bo do ich wytwarzania potrzebna jest wysokogatunkowa glina i energia do wypalania. Żywotność dachówek cementowych to około 80 lat a ceramicznych około 150. Należy się zastanowić czy potrzebna nam taka żywotność. Żadne inne elementy naszego domu tyle nie wytrzymają nie wspominając już jego mieszkańców. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 559
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Zdecydowanie czarny lub grafit. Kominy można obłożyć płytką włóknocementową grafitową. Pozdrawiam.

 

Dekarze układają nam na dachu dachówkę cementową prodach w kolorze stalowym (bliski grafitowemu) a kominy będą obkładać płytkami struktonitu.

Jak ukończą pokażemy zdjęcia w galerii.

 

Obiecane zdjęcie komina obłożonego płytką struktonit:

http://www.on-line.pl/dom/30_03_2007_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Cześć

Mamy z Lepszą Połówką zagwozdkę :roll:

Jakoś tak temat materiału na dach, zszedł na Brassa grafitowego cisar. No dobra ale jaki kolor okien do tego ... ? :o

Możecie coś poradzić ? Czytałem, że sporo z Was ma taki materiał na dachu, to okna pewno też jakieś macie :wink:

Podzielcie sie proszę Waszymi pomysłami / przykładami. Zdjęcia mile widziane, lub info że macie zdjęcia w dzienniku.

 

dzięki z góry i pozdrawiam

 

majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz nie wiem,w koncu,czarny macie czy grafit?ja zakupilem podwojne S grafitowe,pewnie czarny jest w pochmurny dzien...ale mysle,ze czarny i grafit ot ten sam kolor.....ja bede miec okna drewniane -ciemny mahon....ale pod dach to raczej dobiore elewacje,parapety....ale nie okna do dachowki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Agnieszko ostatnio strasznieeee zaniedbalas dziennik :evil: .

Prosze o uzupelnienie i nadrobienie wiadomosci budowlanych.

A tak na powaznie to dlaczego tak dlugo nic nie piszesz w dzienniku? Jestem ciekawa jak tam u Ciebie postepuja prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za zainteresowanie moim dziennikiem :oops:

juz niedługo coś napiszę. Zaniedbałam, bo nie mam zbyt wiele czasu i na forum wpadam z doskoku. Poza tym nie mam aktualnych zdjęć (nie mam cyfrówki), ale we wtorek będą już wywołane więc wstawię zdjęcia i je opiszę. Chociaż i tak nie będą tak całkiem aktualne, bo roboty idą bardzo do przodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...