Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

przepraszam, ale podepnę się pod wątek:

My planujemy dla synka niebieski pokoik w chmurki. Niebieski już jest (kolor - mglisty poranek jako inspiracja, ale nie chcielismy farb duluxa, wiec wybralismy z wzornika). do tego marzą mi sie jakies lampy na ścianę i żyrandol w kształcie chmurek, widział ktoś gdzieś? bo ja coś kojarzę że w ikei były, ale teraz nie widze, są kwiatuszki, księżyc itd, a chmurek nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W supermarketach też czasem można kupić coś fajnego i niedrogiego.

http://lh3.ggpht.com/_th4cyo-sq_k/Snc7K2kUuzI/AAAAAAAAAFA/xkSCtI1bvHU/s640/DSC00235.JPG

 

Przepraszam za jakość, ale to z komórki i robione przed chwilą. Jutro spróbuję wrzucić lepsze.

Samolocik w Nomi kosztował ok 60 zł jakiś rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iva_marti, gdzie kupiłaś tą wyścigówkę? :) Fajny oryginalny pomysł... :) Zwłaszcza przy dwuprzyciskowym włączniku, jeden może włączać lampę, a drugi - wersja stuningowana, podświetlane podwozie itd :D :D :D

 

Wyścigówka jest jeszcze fajniejsza niż na zdjęciu. Jest bardzo duża. Na moim osiedlu jest sklep z lampami. Firma krakowska produkcja chińska :wink:

Ostatnio podrabiają trochę fajnych lampek. Wyścigówki już nie mają na sklepie ,ale uprosiłam Panią, żeby zamówiła mi jeszce jedną prosto z chińskiej fabryczki :lol: . Moge zapytać czy są w stanie jeszcze zamówić. Do tej lampki są też kinkiety. Jest też motocykl, ale już nie tak okazały.

 

 

Bioork gdzie kupiłać córci taką sliczną lampkę na biurko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigówka jest jeszcze fajniejsza niż na zdjęciu. Jest bardzo duża. Na moim osiedlu jest sklep z lampami. Firma krakowska produkcja chińska :wink:

Ostatnio podrabiają trochę fajnych lampek. Wyścigówki już nie mają na sklepie ,ale uprosiłam Panią, żeby zamówiła mi jeszce jedną prosto z chińskiej fabryczki :lol: . Moge zapytać czy są w stanie jeszcze zamówić.

A ile kosztowała? Możesz wrzucić jeszcze kilka fotek? Bardzo mi się spodobało :-) I jak w rozsądnej cenie, to chętnie bym też taką zamówił... Piszesz że jest "bardzo duża" - jakie ma wymiary ? Bo u nas synek będzie miał dosyć mały pokój i to ze skosem, więc sam sufit będzie miał szerokość 1, no może 2 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigówka jest jeszcze fajniejsza niż na zdjęciu. Jest bardzo duża. Na moim osiedlu jest sklep z lampami. Firma krakowska produkcja chińska :wink:

Ostatnio podrabiają trochę fajnych lampek. Wyścigówki już nie mają na sklepie ,ale uprosiłam Panią, żeby zamówiła mi jeszce jedną prosto z chińskiej fabryczki :lol: . Moge zapytać czy są w stanie jeszcze zamówić.

A ile kosztowała? Możesz wrzucić jeszcze kilka fotek? Bardzo mi się spodobało :-) I jak w rozsądnej cenie, to chętnie bym też taką zamówił... Piszesz że jest "bardzo duża" - jakie ma wymiary ? Bo u nas synek będzie miał dosyć mały pokój i to ze skosem, więc sam sufit będzie miał szerokość 1, no może 2 metry.

odpisałam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...