Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomkowa a co z ta lapmą nie tak- ja tez mam, ale dla mnie ok, albo tak jak Gumisiowa nie jestem wymagajaca :)

 

Nie chciałabym robić antyreklamy, bo najpewniej to wypadek przy pracy. Ale skoro pytacie i żeby nie było, że ja taka maruda, to powiem: jedna noga była zamocowana tak, że była przekrzywiona, śruby regulujące długość nóg były zamontowane na różnych wysokościach, mocowanie żarówki (a jednocześnie abażura) było obluzowane, "szpara" w nodze na regulację wysokości nie była wyczyszczona po wycinaniu i drewno było czarne.. Tak, jak mówię, pewnie to niefortunny przypadek, który akurat trafił się mnie :( Bardzo żałuję, naprawdę. Na zdjęciach Gumisiowej lampy wyglądają idealnie i gdybym otrzymała tak wykonany egzemplarz, byłabym bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

Moja siostra właśnie urodziła synka i chciałabym sprawić im jakiś oryginalny prezent, myślałam o śmiesznej lampce

 

Co myślicie o tych? która się lepiej nadaje dla chłopca

 

lampa-wiszaca-anora.jpg

avigo.jpg

 

Moja kuzynka kupiła tą z samolocikami i była mega zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak byłoby racjonalnie, ale wczoraj szukałam lampy, tak orientacyjnie i wpadła mi w oko ta własnie i zaczęłam szukać pzezroczystej i okazało się, ze w jednym sklepie jest i to ostatnia sztuka i nie wiem co robić. Nie chce, żeby mi ktoś sprzątnął, bo szczerze powiem, że mi się bardzo podoba i szukam potwierdzenia moich upodobań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...