Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam zapisane w inspiracjach takie lampy a jak przyszło do zamawiania to nie wiem teraz co to jest i gdzie szukać??? :(Moze ktos by podpowiedział....? Jolasia po cichu liczę na Ciebie....;)

 

Zostałam wywołana do tablicy, ale widzę ze koleżanki i koledzy już mnie wyręczyli, dziękuje;) faktycznie z tego typu najtaniej wychodzi Nowodvorski, tylko trzeba dokupić żarówki i transformatory, bo to są oprawy na 12v.

Ewentualnie jeszcze taniej wychodzą oprawy tego typu na 230v ale one są mniejsze ok. 10x10cm pojedyncza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Novodworski dobre bedą jakościowo myślisz? ;)Cena Aquaformow mnie zwalila z nóg...zwłaszcza ze potrzebuje ich sporo.:(

 

Gdybys miała wątpliwości co do jakości Nowodvorskiego to jeszcze Kanlux ma tez tanie Mateo: http://swiatswiatla.pl/product_info.php/info/p4812_Mateo-oprawa-wbudowywana-1x50W.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowodvorskiego nie miałam w rękach, ale Kanluxy owszem, znajomi oswietlili nimi restauracje i nie było żadnych problemów. Zresztą Kanluxy można sobie zobaczyć na żywo w każdym OBI, wiec jeśli ktoś ma w pobliżu to najlepiej pojechać i sobie "pomacać":)

Z pewnością nie jest to ten sam poziom co Aquaform czy Labra,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kinkiecik.pl Tomkowa podała mi ta stronkę.Wczoraj w nocy zamawialam jeszcze nie dostałam potwierdzenia czy sa.;)Ale pasują te dwa rodzaje razem w jednej łazience? :rolleyes:

 

Moim zdaniem pasują,ale obawiam się, że wkrótce dostaniesz informację, że są niedostępne:( (chyba, że mają jakieś stare zapasy - trzymam kciuki:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kobieto, tak mi przykro, że ich nie ma :(

 

Jolasiu, a Kanlux ma oprawy natynkowe prostokątne podobne do Aquaform?

[ATTACH=CONFIG]269590[/ATTACH]

Nowodvorski ma model Box II, ale jestem ciekawa modeli innych firm

 

Nie, Kanlux takich nie ma. Z tańszych odpowiedników tego typu kojarzę jeszcze Lucide Cos ale tylko w kolorze aluminium i ewentualnie Carson Nowodvorskiego (z tym ze na GU10, wiec znacznie mniejsze żarówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...