Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziękuję :) zacznę więc szukać.

chciałabym bardzo znaleźć jakieś ciekawe ale proste plafony i półplafony ale z możliwością wrzucenia tam 3-4 żarówek. nie lubię żyrandoli więc oświetlenie chciałabym oprzeć właśnie na plafonach z żarówkami o dużej mocy plus lampy stojące. zresztą wys pomieszczeń też nie pozwala mi na wiszące szaleństwa...

na razie błądzę we mgle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kilka postów wczesniej pytałam o lampę nad stół. W tej chwili jest tam kinkiet, ale chciałabym żyrandol.

Czy to nie będzie dziwnie wyglądać? Musiałby wisieć na długim przewodzie albo łańcuchu.

Jaki żyrandol widzielibyście w takim wnętrzu? A może dać sobie spokój z wiszącą lampą?

Pozdrawiam

 

 

http://images27.fotosik.pl/281/b73ddb386de3c1d4m.jpg

 

http://images36.fotosik.pl/77/8778b96f17c950d8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła kombinacja Cie czeka :)

myślę że wyjdzie oryginalnie. to musiałoby byc coś na łańcuchu. fajnie by było gdyby się udało zachować 'podsufitke' z aktualnego kinkietu - pytanie czy aktualne mocowanie go utrzyma. jaki macie strop, monolit? czy na pewno uda się wycentrować tą oprawę?

 

mkala

nie tak łatwo to poplątać - na końcu zazwyczaj są ciężkie pełne szklane kule. inna sprawa że sam montaż jest wyzwaniem :) a jeszcze inna czy to aby nie passé

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj sobie oprawy z kare design - oni mają gigantomanię ;)

 

pytanie o styl i kolorystyke, ale z dużych np.

 

czy renaissance

http://modernform.e-mieszkanie.pl/__image.php?w/420/h/420/woh/1/c/1/m/0/data_offer/44/00432524/lampa-renaissance-61-cm-.jpg

 

 

Efilo, dziękuję za propozycję, najbardziej pdoba mi się właśnie renaissance, jednak dla męża jest za prosta i boi się, ze jak spojrzy w górę to dozna oślepienia;)

 

Przejrzeliśmy ofertę azzardo i zgodnym chórem zachwyciliśmy się lampą noble:

 

http://lampy.it/p/3/48/noble-futuris.html

 

 

widziałaś ją może na żywo? nie wygląda tandetnie? czy nie będzie zbyt mała i nie zginie w naszej dziurze szerokiej na 3,4 m? (ta lampa ma 50 cm srednicy)

No i ogólnie - fajna czy odpuścić?

;)

Edytowane przez basbur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem...tylko że ja całe życie ubóstwiałam kryształki, brylanciki, diamenciki, i to co się mieni... I jeden taki akcent w domu chyba by nie zaszkodził

Albo ta niżej...

 

niezła kombinacja Cie czeka :)

myślę że wyjdzie oryginalnie. to musiałoby byc coś na łańcuchu. fajnie by było gdyby się udało zachować 'podsufitke' z aktualnego kinkietu - pytanie czy aktualne mocowanie go utrzyma. jaki macie strop, monolit? czy na pewno uda się wycentrować tą oprawę?

 

mkala

nie tak łatwo to poplątać - na końcu zazwyczaj są ciężkie pełne szklane kule. inna sprawa że sam montaż jest wyzwaniem :) a jeszcze inna czy to aby nie passé

ż 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mamo... to zdecydowanie ta pierwsza. przynajmniej w chronologii jest później ;) poza tym ta na załaczonym obrazku brzydko sie starzeje.

 

basbur - mi tez najbardziej podoba się renesans. ten kosmita którego wkleiliście jest bardzo fajny. jeśli tylko te srebrne kule nie będą dawały cienia to powinniście być zadowoleni. p.s. lampa nie musi zajmować całej wolnej przestrzeni nad głową ;) wcale nie jest mała więc się nie stresujcie aż tak jej wielkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, Efilo;) Muszę namierzyć tego nobla w jakimś sklepie, bo tak w ciemno chyba nie zaryzykuję;) Czy każdą lampę można bez problemu wydłużać? Ta w opisie ma wysokość 90 cm, ja potrzebuję, żeby miała ze 3 m;)

jeśli się na nią zdecydujemy, to dopiero się zacznie - trzeba będzie dobrać do niej lampy do kuchni, salonu i holu - całą przestrzeń mamy otwartą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sufit jest opuszczony i z płyt k-g? Jeśli tak, to nie warto kupować systemu, tylko można zrobić taką wnękę z k-g na świetlówki liniowe i ewentualnie przykryć jakąś pleksi czy coś w tym rodzaju. Coś takiego wrzucała kiedyś u siebie w dzienniku czy komentsach forumowa Mysz78.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi

porównaj sobie ceny z www.chors.pl - oni też mają ten system. ja mam z zumtobela ale żałuje że nie z chorsa.

Mam też taką wnękę jak opisuje elena z tym że wykonawca klął na czym świat stoi ;)

 

nie dziwię się, bo wyszlifować taką wnękę to jest wyzwanie :D

 

cześć Efilo :) idę do Ciebie poczytać bo wieki nie byłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sufit jest opuszczony i z płyt k-g? Jeśli tak, to nie warto kupować systemu, tylko można zrobić taką wnękę z k-g na świetlówki liniowe i ewentualnie przykryć jakąś pleksi czy coś w tym rodzaju. Coś takiego wrzucała kiedyś u siebie w dzienniku czy komentsach forumowa Mysz78.

 

Dzieki pewnie najbardziej atrakcyjna cenowo propozycja. Rzuce okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...