Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MarJel przecież nie jestem wyrocznią. Jak dla mnie jest zbyt kubistyczny. Ja bym tam raczej widziała coś miękkiego jak dualis

 

Wyrocznią nie, ale moim góru wnętrzarskim tak:cool:

 

 

Efilo czy ten kinkiet aves daje wystarczająco dużo światła w łazience przy lustrze? Myślę o czymś podobnym z abażurkiem do mojej łazienki przy sypialni, a w niej się będę malować:p

Czy w czarnej łazience z oświetlenia masz kinkiet i charlestona, czy jeszcze jakieś dodatkowe światełko:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MarJel mam kinkiet i charlstona ale oprócz tego mam podświetlane lusterko na ścianie. IMHO kinkiet z abażurem nie nadaje sie do malowania. Przy okazji wczoraj widziałam całkiem sensowne tanie alternatywy dla kryształków tylko nie wiem czy w twoim guście. zaraz ci wkleje fotke

 

mrsmoonx ja mam optique z chorsa i jestem bardzo zadowolona ale tego typu opraw jest dużo na rynku. polecam na żarówke QR111 a nie na zwykłe reflektorki - inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel mam kinkiet i charlstona ale oprócz tego mam podświetlane lusterko na ścianie. IMHO kinkiet z abażurem nie nadaje sie do malowania. Przy okazji wczoraj widziałam całkiem sensowne tanie alternatywy dla kryształków tylko nie wiem czy w twoim guście. zaraz ci wkleje fotke

 

mrsmoonx ja mam optique z chorsa i jestem bardzo zadowolona ale tego typu opraw jest dużo na rynku. polecam na żarówke QR111 a nie na zwykłe reflektorki - inna bajka

 

Efilo, to co z tymi fotkami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy

którymi? :)

 

 

 

już wiem. roztrzepana jestem. momento

 

http://img171.imageshack.us/img171/9163/zwis1.jpg

 

w rzeczywistości mimo iż nie był zapalony wyglądał znacznie ciekawiej niż na zdjęciu ale to mało istotne bo chodziło mi tylko o pokazanie innego pomysłu - to jak faktycznie wyglada mozesz sobie dowyobrazić

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ma kwadratowy zaczep na lampie - to sie rzuca w oczy więc od razu mi się z grzejnikiem skojarzyła :rotfl:

 

:bash: ha ha:P

 

Efilciu KOCHANA !!!! no świetny jest ten zwis , jak dobrze że jest ktoś taki na forum jak Ty:hug: Ogromne dzięki.

 

Na allegro już znalazłam zwis, nie dodałam że cena też świetna!

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie pomysł na jakiś zgrabny samotny kinkiecik?

 

mam taką bezpańską ściankę na końcu korytarza, na którą otwierają się drzwi od łazienki, a na przeciwko nich od razu są te do sypialni. słowem - zrobił się z tego taki trochę tunel. na rzeczonej ściance ma być samotny bezpański kinkiecik, który z uwagi na te drzwi - musi być dość wysoko.

pozostałe oświetlenie w tym korytarzu to sufit rozpinany nad środkową częścią i jeszcze nie wiem, ale najpewniej jakiś massive (pewnie takie dwu-punktowe, kwadratowe korytko niewpuszczane w sufit).

 

zupełnie nie wiem, co mogłoby tam dobrze wyglądać. może przychodzi wam coś na myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takim rozwiązaniu zupełnie nie pomyślałam. fajne, tylko ten mój kabel piękny dynda na wys. 2.20 ;/

nie chciałabym go obniżać, bo tam jest dosyć ciasno, a to takie światło rozjaśniające nocne wędrówki do kibelka :) słabo byłoby zahaczyć zaspanym ramieniem albo w ogóle pierdzielnąć klamką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne zdjęcie tego miejsca, jakie posiadam w chwili obecnej:

(zabudowa jest pod stelarz od sufitu rozpinanego, na lewo drzwi do kibelka, na prawo - sypialnia (sufit nad tamtym kątem jest wyżej niż konstrukcja pod rozpinany o te 25 cm i ma ok. 2.75. kikut wystaje ok. 2.20 od ziemi o ile pamiętam)

 

kikut..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...