Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Są dwa kable i nastawiłam się na dwie lampy. Efilo czy wiesz może coś więcej o lampie tolomeo mega z jakiego materiału klosz i w jakich wymiarach występuje, coś nie mogę znaleźć szczegółów w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki efilo, pasują mi te lampy bardzo, znalazłam też więcej info.na 9design, są proste bez udziwnień-fajne.

Dobrze że mi się zmieniła koncepcja oświetlenia , nad stołem w jadalni. Warto jest powiesić lampę kloszową, najlepiej o regulowanej wysokości. Takie oświetlenie nie będzie oślepiać siedzących przy stole osób. Azzardo ciekawe, ale w tych dużych żarówkach nie można zastosować ściemniacza, nie występują również tak duże żarówki w mniejszej mocy- mniejsza moc to od razu mniejsza żarówka, w tej lampie muszą się palić od razu wszystkie 3 na raz( chyba żeby lekko za każdym razem wykręcać jedną lub dwie żarówki-bez sensu) Także jakbym zaświeciła dwie lampy do by równo dawało po oczach.

 

Jakby komuś wpadła jeszcze w oko lampa kloszowa nad stół , to poproszę namiar, na razie tolomeo mega nr.1:D

 

Jestem już prawie na finiszu z wykańczaniem domu i największy problem dla mnie to wybór oświetlenia w całym domu i krzesła w jadalni nadal nie wiem jakie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zakupem tego typu lamp.Kupiłem na moje nieszcęście lampy class 120 (Producent: ITRE) i jedna znich po 10 dniach pękła i spadła na podłogę a waży 10 kg. Producent uważa, że nic sie nie stało i jego zdaniem wymiana lamo załatwia temat. Zaznaczam. że lampa nie urwała się z zawiesia tylko pękła u nasady.Horrorrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zakupem tego typu lamp.Kupiłem na moje nieszcęście lampy class 120 (Producent: ITRE) i jedna znich po 10 dniach pękła i spadła na podłogę a waży 10 kg. Producent uważa, że nic sie nie stało i jego zdaniem wymiana lamo załatwia temat. Zaznaczam. że lampa nie urwała się z zawiesia tylko pękła u nasady.Horrorrrr

ale których dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zakupem tego typu lamp.Kupiłem na moje nieszcęście lampy class 120 (Producent: ITRE) i jedna znich po 10 dniach pękła i spadła na podłogę a waży 10 kg. Producent uważa, że nic sie nie stało i jego zdaniem wymiana lamo załatwia temat. Zaznaczam. że lampa nie urwała się z zawiesia tylko pękła u nasady.Horrorrrr

 

ITRE i Artemide to chyba nie to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos we może gdzie kupie takie lampy

http://images49.fotosik.pl/549/a4ee10396d0288f4med.jpg

 

Chodzi mi o białe i zeby były tak długie jak na zdjęciu

Bede wdzięczna za każde info

 

Przestrzegam przed tego typu lampami. Kupiłem na moje nieszczęście 2 lampy trgo typu jak na zdjęciu (class 120 włoskiej firmy ITRE) i po 10 dniach jedna z nich pekła i spadła na podłogę(waży 10 kg). Zaznaczam pękła a nie urwała się z zawiesia. Producent uważa , że wymiana lamp załatwia temat.

Chętnie wysłałbym zdjęcie ale nie bardzo umiem sobie z tym poradzić. Może ktoś mi podpowie jak to zrobić. Chce przetrzec innych przed tego typu "cackami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja wklejania zdjęć:D

1.wejdź na stronę http://www.imageshack.us/

2.na stronie ,która się wyświetli wybierz BROWSE

3.wyświetlą się zdjęcia ,które masz w komputerze,wybierz ,które chcesz wstawić i naciśnij 2 razy lewym przyciskiem myszy,a później wciśnij PRZEŚLIJ TERAZ

4.poczekaj ,aż się załaduje(może to chwilę potrwać),wyświetlą Ci się LINKI DO UDOSTĘPNIENIA TWOJEGO OBRAZU

5.najedź kursorem na to co znajduje się przy KOD FORUM,wcisnij prawy przycisk myszy i wybierz ZAZNACZ WSZYSTKO

6.jak zaznaczy się na niebiesko ,ponownie wciśnij prawy przycisk myszy i wybierz KOPIUJ

7.teraz przejdź do okienka ,gdzie piszesz wiadomość na forum ,wciśnij prawy przycisk myszy i wybierz WSTAW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...