Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Przeczytałam i lekko się zszokowałam. Jeżeli to prawda ( zawsze w takich sytuacjach łudzę się, że może badania były nie dokładne) to producenci sprzedają nam bombę a my jeszcze zachwycamy się nią. Porażka

Dzięki za info w sprawie lampy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie generalizujmy

to była ocena tanich lampek choinkowych bardziej niż profesjonalnych źródeł światła - przynajmniej ja to tak odebrałam. ale dobrze że takie badania sie pojawily - zmusi to producentów do większej dbałości o swój produkt co by móc się 'prześcigiwać' w informacjach na pudełkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy nie zatrważajcie się

myślę że ilości syfu jaki wdychamy w miastach, lub zjadamy pod różnymi postaciami szybciej nasz zabije

oczywiście taka dioda to kolejna świeczka na torcie....

 

a w temacie to przypominam się o lamopę salonową

w jadalni połacżonej mam to

http://www.cudownelampy.pl/sklep/files/zyrandol-pinto-firmy-eglo-89834.jpg

 

dać zwis potrójny czy może będzie cos mniej zwisającego pasującego??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o sufit mi chodzi.

Boje sie , że ta z Kare ma mocowanie na środku. To zdjecie zasiało moje wątpliwości

http://9design.pl/_var/gfx/0cf5820d60d1bd3350a8c88f74900aa5_1103.jpg

 

A chodzi mi konkretnie o sposób podłączenia kabla w lampie, czy jest taki sam w obu czy się różni. Dla mnie to bardzo istotne a nie mam możliwości zobaczenia tej lampy przed zakupem.

bez%C2%A0tytu%C5%82u.JPG

 

teraz już załapałam o co biega. Powiem s zczerze, ze po fotografii trudno cokolwiek powiedzieć, dobrym pomysłem bedzie telefon do firmy sprzedającej, tak jak ktoś juz zaproponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, tak czytam i czytam.

To moze i dla mnie znajdziecie jakies czarne lampy do sypialni. Bardziej klasyczno-nowoczesne.

Zyrandol i lampki nocne.

Jeszcze jakis fajny czarny skorzany fotel tez by sie przydal.

Nic ciekawego nie wpadlo mi w oko.

Pozdr.

Może Arianna z Italuxa?

http://www.skleplampy.pl/sklep_foto/big/10229.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta lampa i zwis pasuja bo obie są białe plisowane. Zwis ładnie zapełni to miejsce w rogu a ozdobna lama nad stołem pasuje do tapety i pewnie innych glamurowatych elementów we wnętrzu? Ja bym poszła jesli juz w podobny układ - długi zwis+lampa nad stół pasujaca do tapety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mayland. Efilo mi zwróciła uwagę, że 2 abażury tak blisko siebie nie będą zbyt dobrze wyglądały, że lepiej dać w róg coś innego. Tylko mam ten problem, że to oświetlenie w rogu, to będzie jedyne oświetlenie części "kanapowej".

Co do tapety, to ona jest taka błyszcząca, stąd bałam się, że będzie zbyt strojno. A i też nie ukrywam liczyłam na coś tańszego, a tak obie lampy to wydatek 3.000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...