Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaprojektowalem oswietlenie do mojej kawalerki. Czy mozecie mi doradzic jakie halogeny mam zamontowc?

Nie chce zeby pomieszczenie bylo zbyt jasne. Wykonawca zamontuje regulowanie natezenia swiatla wiec nie wiem czy to ma znaczenie jakie halogeny sie zamontuje ale chce sie upewnic ze nie przesadzimy. Węże LED będą na osobnym włączniku.

Prosze o waszą opinię....Dzieki!

 

2..jpg3..jpgplan oswietlenia&#4.jpgplan oswietlenia&#5.jpgp2..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, gdzie pytać: tutaj czy na dziecięcych pokojach :(.

Muszę wybrać lampę do pokoju córki. Cały pokój to jeden wielki kompromis :). Sonia oczywiście chciała wszystko w różu i błękicie :). Stanęło na brudnym różu (dla mnie za mało jednak brudny). Białych panelach. Szafa zabudowana będzie w kolorze jasno szarym, parapet - drewno bielone. Myślałam, żeby na szafie nakleić łaty - coś w deseń ... krowy. Więc oprócz różu, bieli i szarości będzie także czerń. W teraz problem z lampą. Nie chcę takich infantylnych, myślałam raczej o dodatkach w stylu o glamoure. Czy myślicie, że np. czarna lampa to będzie przegięcie w pokoji sześciolatki ?

http://www.pieknelampy.com.pl/product/image/2003/371053013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, staram się to jakoś ułożyć i zebrać w całość. Zawsze z krowy mogę zrezygnować, choć chciałam jakoś rozweselić szafę.

Mam jeszcze taką na oku - ale tutaj wprowadzę znowu złoty kolor.

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/4684/massive-babbage-40436-30-10.jpg

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje takiego ksztaltu kloszy (lub i calej lampy) jak ma ta z Ikei o nazwie BRAGA.

Czyli najbardziej prosta polkula. Tylko chcialbym nieco wieksza niz ta z Ikei. Tak w okolicach 80cm srednicy. Moze byc rowniez bardziej surowe wykonczenie - nie pomalowane aluminium.

 

Czy widzieliscie gdzies takie klosze.

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...