Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też mam prośbę. Może ktoś pomoże. Poszukuje lampy nad barek - coś w ten deseń, tylko potrójna. Może ktoś się spotkał z taką? Ja niestety nigdzie nie znalazłam :(

Czy nad barek dać 3 takie pojedyńcze? Może ktoś dysponuje zdjęciem?

 

[ATTACH=CONFIG]59957[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]59956[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]59955[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]59954[/ATTACH]

 

W podobnym stylu trzy czarne osobne lampy nad stołem w jadalni ma Ilona Agata - zobacz sobie jej wątek w galerii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może taka, ale wydaje się bardzo mały klosz mieć

 

http://www.lampowo.pl/p,pl,90218,lampa+wiszaca+legnano+90218.html

 

 

szukam podobnych, mam pojedyncze -ale czekam na dostawę w sklepie bo są tylko kremowe, ja chcę białe,

a mąż mówi żeby kupować na listwie żeby była 1dziura na kabel zasilający a nie 3....

Edytowane przez ANNNJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam dziś tego Massiva na żywca i niestety. To nie to. Przede wszystkim dlatego, że linka na której zwisa klosz jest powlekana sznurkiem (coś jak kabel od żelazka). Obawiałam się, że będzie się bardzo brudził i doczyścić go nie będzie można. Kupiłam więc lapmki Oriva, o takie (może komuś się przydadzą), tylko że w kolorze białym:

 

 

oriva.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też po pomoc ;) Moim marzeniem jest kupno właśnie tak skonstruowanej lampy: http://www.centrumswiatla.pl/MASSIVE_Zwis_BALDER_404343010_6x40W-4118.html ale ten massive jest tylko w kolorze czarnym... a mnie urządzał by jakiś jasny, najlepiej mleczno- biały... Może ktoś z Was się spotkał z podobnym modelem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też marzyły mi sie Baldery....ale na żywo wyglądają słaaabo...

w OBI widziałam takie w wersji chrom (inna firma)...ale ten sznurek z bliska jest nieciekawy

 

Dokładnie. Te sznurki psują cały efekt lamp. Już w sklepie często są lekko zmechacone :(

 

Witam! Mam pytanko.Zastanawiam sie czy w sypialni dac lampy wiszące(które sa ostatnimi czasami bardzo modne) czy może zostac przy tradycyjnych lampkach nocnych na szafce koło łóżka.Skrobnijcie cos please....

 

lea, rozumiem, że chodzi Ci o takie lampki wiszące nad szafka nocną? A lubisz przemeblowania? jeśli tak, to zdecydowałabym się na lampki stojące... Chociaż te wiszące ciekawie wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...