Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prezydent powinien ładnie wyglądać czyli mieć prezencję - chyba najlepszym prezydentem był Kwaśniewski... już przymknę lewe oko na tą "chorobę tropikalną". A od rządzenia jest rząd. Bo gdy dwie głowy rządzą to w kraju dobrze nie będzie. ...a o rządzeniu rządu to już inna bajka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie alternatywa żadna, choć ja politycznie raczej w prawo skręcam ale za Jarkiem nie przepadam. Czasami jednak zagłębiam się w myśl polityczną (ale tak trochę ;)) i na przykład niedawno w całym tym zamieszaniu europejskiego pieniądza wszyscy piali peany jaki to patriota z premiera Wielkiej Brytanii - interes własnego państwa ma na względzie! A jak Jarek coś zacznie w tym temacie to zaraz się mówi że to kretyn. Wszystko co europejskie widać nam pasuje albo musi pasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wie alternatywa żadna, choć ja politycznie raczej w prawo skręcam ale za Jarkiem nie przepadam. Czasami jednak zagłębiam się w myśl polityczną (ale tak trochę ;)) i na przykład niedawno w całym tym zamieszaniu europejskiego pieniądza wszyscy piali peany jaki to patriota z premiera Wielkiej Brytanii - interes własnego państwa ma na względzie! A jak Jarek coś zacznie w tym temacie to zaraz się mówi że to kretyn. Wszystko co europejskie widać nam pasuje albo musi pasować.

 

Cameron może sobie na takie rzeczy pozwolić, Polski premier niestety nie. Bez UE będziemy niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak.... Jaką symboliczną wypowiedź ma zwinięcie flagi narodowej w kulkę na oficjalnej uroczystości?

A tak w ogóle: czy ktoś z tragicznie zmarłych w Smoleńsku pochodził z Podlasia?

 

"Spośród ofiar z regionem podlaskim związani byli: urodzony w Białymstoku ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałek sejmu, a wcześniej Senatu Krzysztof Putra z PiS, prawosławny abp Miron Chodakowski oraz białostoczanka, stewardessa Justyna Moniuszko."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zablokowaniu Rydzykowi dostępu do kablówek?

 

http://www.rp.pl/artykul/118849,787223-Ojciec-Rydzyk-bez-koncesji.html

 

Za RM i Trwam BARDZO delikatnie mówiąc nie przepadam, ale taka forma blokowania możliwości przekazu kojarzy mi się jak najgorzej :evil::evil::evil:

Tak się po prostu nie robi, chyba że na Białorusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Ty nie uważam, że to był uczciwy proces w przyznawaniu miejsc na multipleksach. Jakis puls2, jakieś eurosporty news, jakieś badziewia typu zeszłoroczne hity amerykańskiej kichy mają swoje kanały, a stacja o sporej oglądalności nie. Ewidentnie wyciananie politycznych wrogów, bo i też nie ma co ukrywać, że TVTrwam nie do końca stroni od tego aspektu życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zablokowaniu Rydzykowi dostępu do kablówek?

 

http://www.rp.pl/artykul/118849,787223-Ojciec-Rydzyk-bez-koncesji.html

 

Za RM i Trwam BARDZO delikatnie mówiąc nie przepadam, ale taka forma blokowania możliwości przekazu kojarzy mi się jak najgorzej :evil::evil::evil:

Tak się po prostu nie robi, chyba że na Białorusi.

Ciekaw jestem czemu. Jakoś dziwnie to brzmi - zapewnienie rentowności. Są tacy którzy TV Trwam oglądają, jest ich całkiem sporo, więc powinni miec na to szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...