Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czym zajmuje się opozycja: "...Stefan Hambura, pełnomocnik części rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, chce, by prokuratura wojskowa złożyła wniosek prawny o sprawdzenie powiązań członków komisji MAK-u z sowieckimi służbami specjalnymi - informuje "Gazeta Polska Codziennie".

Zidiocenie kierownictwa PiS sięga zenitu. Te chore teorie o wojnie z Rosją, te głupoty o zamachu i zdradzonym Prezydencie. A teraz to. Sprawdzanie czy członkowie komisji MAK jak i inni są w związkach z tajnymi słuzbami... Wszyscy bez wyjątku wojskowi. Naprawdę trzeba być idiotą by o to pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no "pacz"

"kuriozalnie" się zgadzamy i podobnie postrzegamy jako zasilający budżet i kasę potrzebną na wypłaty tych - którzy właśnie decydują o tym kuriozum :D

Raczej nie kuriozalnie, wystarczy trochę pomyśleć, wnioski zawsze będą podobne. Zgadzamy się co do diagnozy ale chyba różnimy co do lekarstwa. Ja go nie widzę wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o leki p-nowotworowe? Klapa na całej linii! Pytanie o sens istnienia tego rządu jest juz bardziej niż zasadne.

 

Tak, chodzi o te leki. Jak sobie pomyślę, że ktoś z moich bliskich musiałby czekać na chemioterapię, bo nie ma leków, to nie wiem, co bym zrobiła. Jeszcze kłamią, że leki już są. Jakieś marne pare pudełek na 2 tygodnie.

 

Arłukowicz zapowiedział, że wszystkie przypadki braku leków zostaną sprawdzone. Tak, tak, zbierze sie komisja jak za PRLu, sprawdzą, poproszą o wyjąsnienia, otrzymają wyjaśnienia, sporządzą protokół, dadzą zalecenia...... Ilu nie dożyje końca procesu wyjaśniania????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o te leki. Jak sobie pomyślę, że ktoś z moich bliskich musiałby czekać na chemioterapię, bo nie ma leków, to nie wiem, co bym zrobiła. Jeszcze kłamią, że leki już są. Jakieś marne pare pudełek na 2 tygodnie.

 

Arłukowicz zapowiedział, że wszystkie przypadki braku leków zostaną sprawdzone. Tak, tak, zbierze sie komisja jak za PRLu, sprawdzą, poproszą o wyjąsnienia, otrzymają wyjaśnienia, sporządzą protokół, dadzą zalecenia...... Ilu nie dożyje końca procesu wyjaśniania????????

 

I zapomniałaś dodać, że jeszcze na zebraniu zjednoczenia Ci którzy zawinili powinni przeprowadzić samokrytykę......ja wam mówię, że to było UFO, wszyscy z tego samolotu są obecnie poddawani eksperymentom medycznym przez kosmitów.....a tak na poważnie to jak słucham tego wszystkiego to jest mi strasznie smutno i nic poza tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Tusk przekazał w prezencie przedstawicielowi Kataru (lub Zjednoczonych Emiratów)?

Karafkę na alkohol (whisky)! Kto to wymyślił? Gdzie szef protokołu dyplomatycznego?

Mina szejka, który odbierał prezent wyrażała duża konsternację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...