Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co Tusk przekazał w prezencie przedstawicielowi Kataru (lub Zjednoczonych Emiratów)?

Karafkę na alkohol (whisky)! Kto to wymyślił? Gdzie szef protokołu dyplomatycznego?

Mina szejka, który odbierał prezent wyrażała duża konsternację.

 

A zgadnij, kto jest największym odbiorcą naszych kryształów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to poziom Mariana Kossy. Przyklejmy małpie twarz Tuska - jakie to będzie smieszne...

 

Może i masz rację - ale w dziennikach codziennie komuś przyklejają twarz do małpy.

Za każdym razem komuś innemu - w zależności jakiej stacji TV oglądam ten właśnie dziennik z wiadomościami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałam już w tym wątku o nowej ustawie o działalności leczniczej, która wprowadza formę udzielania świadczeń przez podmioty będące przedsiębiorstwami na zasadach określonych w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej.

Pisałam też, że ta ustawa mi się nie podoba i że jeszcze się wielu zdziwi, co ze sobą niesie.

Chyba się zaczyna:

http://kataryna.salon24.pl/412681,rzad-wyleczy-sluzbe-zdrowia-z-wolontariuszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja dzis zobaczyłem jedno. Komuna wraca. Hołota próbuje rządzić. PiS juz nawet nie ukrywa że ma komunistyczny program. Realizacją zajmą sie dzielne legiony związków zawodowych - statutowego pomagiera każdych komunistów. Nieroby podnoszą głowy. To się dobrze nie skończy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...