Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mati - to Ty w avatarku? Chudzinka z Ciebie !! :D Ale taka ładna chudzinka :D

 

A ja...no cóż...zapału nie starczyło :roll: ..coś chyba wisi w powietrzu :wink:

Naczytałam się na co sobie Kulka napozwalała wczoraj i dzisiaj na kawce u koleżanki zjadłam kilka ciaszteczek :oops: :roll: :wink:

eeee tam - mam to gdzieś 8) rzucam ta głupią dietę i po prostu będę się ograniczac ilośiowo i jakościowo :wink: Mam nadzieję, że to wystarczy a jak nie... to trudno ...nie jest tak źle :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati - to Ty w avatarku? Chudzinka z Ciebie !! :D Ale taka ładna chudzinka :D

 

A ja...no cóż...zapału nie starczyło :roll: ..coś chyba wisi w powietrzu :wink:

Naczytałam się na co sobie Kulka napozwalała wczoraj i dzisiaj na kawce u koleżanki zjadłam kilka ciaszteczek :oops: :roll: :wink:

eeee tam - mam to gdzieś 8) rzucam ta głupią dietę i po prostu będę się ograniczac ilośiowo i jakościowo :wink: Mam nadzieję, że to wystarczy a jak nie... to trudno ...nie jest tak źle :lol: :wink:

Nie jest tak źle :roll:

ładne mi źle....arco jesteś bardzo zgrabną kobietą o dziecięcej, niewinnej, ślicznej buzi. (podobasz mi się też na tej fotce w galerii domów przy pieczeniu ciasta 8) :wink: )

ale te 2 zdjęcia wśród jabłoni są moje najulubieńsze :wink:

 

Co do diety, to dziś ok, sałatka: pomidor plus feta i warzywa na patelnię na obiado-kolację. Więcej na dziś nie przewiduję. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zgrabną

hah !! :lol: :lol: no to dobre !! Już kiedyś napisałam, że mam kobiece kształty to mnie jeden taki zjechał i nazwał żółtym klockiem :lol: :lol: :lol: Do zgrabności to mi daleko, choć nie przejmuję się tym za bardzo :wink: Dzisiaj mam dobry humor i wszytko przyjmuję na lajcikowo :lol: A zgrabna tak naprawdę to Ty jesteś ! No! Ale może już koniec tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjasniam sprawe moich gaci, tematyka scisle zwiazana z odchudzaniem. :p

 

Aby moc wykorzystywac tluszcz jako zrodlo energii, organizm musi rozbic go najpierw na małe czasteczki, ktore nazywamy ciałami ketonowymi.

 

Jedzac duzo zieleniny, chudego miesa i ograniczajac cukry do minimum zaowocuje to bardzo szybkim rezultatem. :D

 

 

Latwo sprawdzic poziom naszego spalania tluszczu przez organizm zaopatrujac sie w testy ketonowe. :p Bardzo to mobilizuje . :D

 

http://img164.imageshack.us/img164/7863/p1010562wc0.jpg

 

Z rana kiedy zerwie sie z wyra, ubieram gacie i biegne do lazienki "wyszczac sie do zlewu" trafiajac w koncowke testu. 8)

 

Wynik mamy po 40 sekundach. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjasniam sprawe moich gaci, tematyka scisle zwiazana z odchudzaniem. :p

 

Aby moc wykorzystywac tluszcz jako zrodlo energii, organizm musi rozbic go najpierw na małe czasteczki, ktore nazywamy ciałami ketonowymi.

 

Jedzac duzo zieleniny, chudego miesa i ograniczajac cukry do minimum zaowocuje to bardzo szybkim rezultatem. :D

 

 

Latwo sprawdzic poziom naszego spalania tluszczu przez organizm zaopatrujac sie w testy ketonowe. :p Bardzo to mobilizuje . :D

 

http://img164.imageshack.us/img164/7863/p1010562wc0.jpg

 

Z rana kiedy zerwie sie z wyra, ubieram gacie i biegne do lazienki "wyszczac sie do zlewu" trafiajac w koncowke testu. 8)

 

Wynik mamy po 40 sekundach. :p

 

 

 

Z rana kiedy zerwie sie z wyra, ubieram gacie i biegne do lazienki
kurna sam zakładasz gacie :o :o :o :roll: no i jeszcze biegniesz??Idź powoli z testami trzeba ostrożnie.A jak prostata?Po szybkości i miejscu wyszczania sie do zlewu ona w tym wieku dopadła Cie prawidłowo. :p :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nietrafisz :lol:

 

zlew jest duzy. 8)

 

NS, ja rak nie mialem w obojetnie jakiej formie. :lol:

Jak chcesz sie przebiec w maratonie to zapraszam 8) Rok temu zaliczylem 3 okoliczne , wlaczajac NY. :p

 

spokojnie,spokojnie wierze ci :roll: ...jak mi powiesz ,że masz jeszcze kope na baterie to ......ale już założyłem Ci posta w którym bedziesz mógł pokazywać do woli te swoje bajery. :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nietrafisz :lol:

 

zlew jest duzy. 8)

 

NS, ja rak nie mialem w obojetnie jakiej formie. :lol:

Jak chcesz sie przebiec w maratonie to zapraszam 8) Rok temu zaliczylem 3 okoliczne , wlaczajac NY. :p

 

spokojnie,spokojnie wierze ci :roll: ...jak mi powiesz ,że masz jeszcze kope na baterie to ......ale już założyłem Ci posta w którym bedziesz mógł pokazywać do woli te swoje bajery. :D :wink:

 

aaaa, na baterie :D - to wyslalem Gosi , rozmiar mniejszy jak ten fioletowy obok we watku, truskawkowa-waniliowy. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nietrafisz :lol:

 

zlew jest duzy. 8)

 

NS, ja rak nie mialem w obojetnie jakiej formie. :lol:

Jak chcesz sie przebiec w maratonie to zapraszam 8) Rok temu zaliczylem 3 okoliczne , wlaczajac NY. :p

 

spokojnie,spokojnie wierze ci :roll: ...jak mi powiesz ,że masz jeszcze kope na baterie to ......ale już założyłem Ci posta w którym bedziesz mógł pokazywać do woli te swoje bajery. :D :wink:

 

jaki , ktory , gdzie ? " czy sprawdzacie kody na jajkach ?" .... to ten ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nietrafisz :lol:

 

zlew jest duzy. 8)

 

NS, ja rak nie mialem w obojetnie jakiej formie. :lol:

Jak chcesz sie przebiec w maratonie to zapraszam 8) Rok temu zaliczylem 3 okoliczne , wlaczajac NY. :p

 

spokojnie,spokojnie wierze ci :roll: ...jak mi powiesz ,że masz jeszcze kope na baterie to ......ale już założyłem Ci posta w którym bedziesz mógł pokazywać do woli te swoje bajery. :D :wink:

 

jaki , ktory , gdzie ? " czy sprawdzacie kody na jajkach ?" .... to ten ? :roll:

 

Gosia sprawdza. 8) Super bylo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...