Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakby tu kiedyś Ziaba zaglądnęła... Ziabo, straszne cugle sobie narzuciłas na swój ziabi pyszczek! Ja od ~2 tyg. stosuję Montignaca (3 raz w życiu), ale u mnie to jest dosłownie WYPAS w porównaniu z Twoim menu dziennym! U mnie tak: śniadanie - d-kawa (też be mleka i cukru), 2 paróweczki, kiszony ogórek, serek wiejski, przed śniadaniem gruszka, albo jabłko. Obiad: pół wedzonej makreli (tłustej, mięsistej, pyszności), gotowana brukselka, serek pleśniowy (np. pół "Turka" z pieprzem). Kolacja - gotowana soczewica z czosnkiem i olową, maziowaty płyn z odtłuszczonego mleka w proszku. I czuję się rewelacyjnie, jestem pełna non-stop, nie ssie mnie z głodu, nie mam ataków wilczego głodu, nie jestem zmęczona ani śpiąca. :) Bardzo fajna dieta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooobieto! :D

Toż to full wypas !

Nie ma bata. Jutro wielkie święto, kajzerka special produkt będzie jedzona.

Nie ssie mnie, nie mam dzikich zapędów. Chociaż pierwszy tydzień był straszny....( bez mała się nie zadrutowałam )

Jeszcze 20 tygodni..

 

A wiesną jako motylek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzia, ilościowo to masz większą dzienną konsumpcję niż ja bez diety :o Ale pewnie kalorycznie (pfu, co za okropne słowo) lepiej się bilansuje niż moje dwa kawałki pizzy na obiadokolacje :( .

Kalorie mnie zupełnie nie interesują. To kwestia węglowodanów. I dlatego KOCHAM tę dietę!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzia święte słowa!!

 

 

W tej diecie cudne jest to, że nie trzeba warczeć na jedzenie ino ciut zmodyfikować system jedzenia.

I jak zbawienne jest wrąbanie kotleta ( nawet 3 śtuków ) z koopą sałatki ( ale bez ziemniaka ) czy menu wędlinowe ( bez chleba ) tudzież rybne dla zwalenia kilogramów....

 

Dla mnie jest to po prostu rewelacja. I cosik mi się wydaje, że taki system jedzenia jak mi już zalazł za skórę, tam dłużej pozostanie.

 

To kwestia nawyków tylko, a to można na przekór wszystkiemu i wszystkim wyrobić.

 

ps. czasem są głupie sytuacje , gdzie powtarzam po 5 razy .."bez ( ryżu, makaronu, frytek..)"

No właśnie, jak można zjeść schabowego ino z ogórkiem ???

 

Bez ziemniaczków ?????

 

:o :o :o :o

 

Zgroza.

 

 

Agacka: - 6 kg. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Montignacu? NIE można jeść normalnego pieczywa (białego), na pieczywo ciemne tez trzeb uważąć i czytać etykiety, bo często w takim chlebie niby razowym jest miód, słód, karmel lub inne takie syfy, których nie wolno. A jeśli już uda Ci się kupić zdrowy, normalny chleb bez dodatków słodzących, to i tak można go jeść z czymś, co nie zawiera tłuszczu (chudy jogurt naturalny bez cukru, twarożek 0%, dżem bez cukru, albo ryby (ryby mogą być tłuste). Ziemniaczki w JAKIEJKOLWIEK formie z czymkolwiek są zakazane. Podobnie kluski, kukurydza, buraki, dynia, gotowana marchew (surową można jeść).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym właśnie polega błąd współczesnej diety, któa opiera się na zapychaczach - chlebie, ziemniakach, ryżu, kluskach - a to, co naprawdę zdrowe, jest traktowane jako dodatek smakowo-aromatyczny. Niedługo wszyscy będziemy wyglądać jak Amerykanie utuczeni na hamburgerach, frytkach i coli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...