Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Doskonale Cie rozumiem Mimilapin, najgorsze dla mnie są samotne wieczory, takie jak wczorajszy naprzykład. Miłam wyjechać na 4 dni do Wrocławia, a tu sie okazuje że mój szef nie jest zachwycony perspektywą mojej niobecności w piatek. Dziecko rozsierdzone zmianą planów wyjachało do dziadków a mąż podobnie jak Twój w Stolicy. Obiecał wprawdzie wrócić przed północą, niestety północ wybiła a ja sama. I wtedy najlepszym przyjacielem stają się czekoladki :oops:

Ale samotne ranki to już są o wiele przyjemniejsze, bo chyba pierwszy raz w życiu udało mi sie pospać i obudziłam sie po 11, nawet pies nie piszczał :lol:

Pozdrowionka dla łakomczuszków i śpiochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie ja do Gracji nie chodze, bo tam za ...... głęboko :oops: :oops: :oops:

 

Ja pływam, z zapałem i duzo i "wceluodchudzeniasiejaknajbardziej" ale niestety tylko takm gdzie mam grunt.

Czyli tak jak mój emblemacki - najlepiej w kółku ratunkowym :oops:

 

Ale tak serio - to na słowiance - tylko na 1,30 (czyli na tych smiesznych torach na rekreacyjnej) albo na 2,00 m ale tylko gdy jest wolny tor przy brzegu (czytaj przy ratownikach).

 

Ja jestem taką osóbką co nauczyła sie pływać w wieku .....26 lat :oops:

 

Ale za to mimi

 

polecam latino - aerobic u Deptów.

 

Po 10 minutach jestem mokra jak diabli.

 

Potem nawet z czystym sumieniem można do Śnieżki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, w życiu nie przypuszczałam ze zawitam do tego wątku :evil: , cale zycie niedowaga-rozmiar 36, waga ok. 56 kg. przy 176 wzrostu,

ale neisttey musiałam w tym roku brac leczniczo przez 6 miesiecy hormony, w trakcie brania-zadnych efektow ubocznych, ale po zakonczeniu brania zaczelam dolownie tyc w oczach, latem-nie pomogly dlugie spacery, teraz chodze na areobik i tai-chi, dolaczylam do tego silownie, slodyczy nie jem wogole, duzo warzyw, malo miesa,

w porownaniu z ubieglym rokiem waze o 13 kg wiecej~! :evil:

 

kochani, co robic, jestem zalamana, nie pasuja na mnie zadne ciuchy, bo mam teraz rozmiar 40/42, wygladam jak rubensowska bogini płodnosci, a wole byc jako ta smukla lilia, no powiedzmy w rozmiarze 38, co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratko- odstaw pieczywo ( ciasta , chlebek , makarony i inne ) jedz warzywa , ryby ( tłuste koniecznie ) i mięso .Pij wodę niegazowana - po tygodniu już poczujesz sie lzejsza - chyba ,ze to sprawa innego typu .Może to jednak nie być tycie z jedzenia .....Moja bratowa po hormonach zrobiła sie taka " pełna" , a wcale nie jadła więcej niż zzwyczaj ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...