Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, no... A ja postanowiłam, że te dwa dni mnie nie zbawią i nie będę się w święta umartwiać. :p

Najadłam się jak bąk, zwłaszcza, że wiedziałam, iż już od dzisiaj powrót do dietki. :p 8)

Bardzo przyjemnie było, tylko 1 kg do przodu. Odrobimy w polu. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialam sie pochwalic ze wykazałam bardzo duzy umiar na Wigilii i pozostale 2 swiatecznie dni - jadlam niewiele (choc "skubnelam" wszytkich potraw) i jedyne wyrzeczenie to kompletnie nie ruszyłam czegokolwiek słodkiego.

Efekt - 0,5 kg przytycia - czyli cos zupełnie bez znaczenia!

 

a teraz prosze mnie poglaskac po glowie i napisac ze byłam bardzo dzielna :lol: :) :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz prosze mnie poglaskac po glowie i napisac ze byłam bardzo dzielna

Spadaj ;), to się nazywa "podejście kujona" ;).

 

nie "podejscie kujona" tylko dramatyczna próba utrzymania silnej woli (na zasadzie "nie dam sie bo ktos docenił":)) i nie zeżarcia pysznej szarlotki która jakiś sadysta przyniósł do pracy!

 

(o boże jak cudnie ona pachnie! :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:), najlepszy jest katar- polecam ;) na szczęście u mnie to już 5 dni leczenia, czyli planuje chorować jeszcze 2 dni ;).

 

No tak przy katarze faktycznie nie chce sie jesc - ale np. ja pije wtedy ogromne ilosci herbatki z cytryna i .... tonami miodu (ktory nie oszukujmy sie - kaloryczny jest ) wiec jakos na mnie nie dziala

 

ps. ze slodyczami to obiecalam sobie do konca roku wytrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kropeczka27 - miss foto nie ściemniaj, ja się nie nabiorę 8)

 

ściemnia, ściemnia, wystarczy spojrzeć na zdjęcie -

jest nowe i jak zwykle bez zarzutu 8) :lol: :wink:

 

elutek z tego zdjęcia nie można nic wywnioskować :) widać tylko buzię, którą zawsze miałam w miarę szczupłą, a to akurat kwestia układu kości, a nie figury 8) :D

 

Tak serio to po świętach jeszcze nie stałam na wadze - boję się :cry: czuję się strasznie ciężka i napompowana. Potrzebny mi stres, wtedy chudnę w oka mgnieniu...

Znalazłam w sklepie super bieżnię, teraz tylko kwestia pieniędzy i lecę z odchudzaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to zawsze była kwestia miejsca. Mieszkamy obecnie na 36 m2. Jedyne na co mogłam sobie pozwolić to steper (taki bez tzw. podpórek). Teraz doszła choinka i muszę chodzić na środku pokoju :evil:

Zanim pojawił się komputer to mogłam sobie pozwolić na ćwiczenia z kasetą, ale teraz to tylko czekam na wyprowadzkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam babeczki przed Sylwestrem? Brzuszki płaskie? :wink:

 

Ja raczej nie mam sie czym chwalić, bo nie umartwiałam się w okresie świątecznym, w zwiazku z czym waga zaczyna zbliżac się do progu alarmowego :wink:

Dodatkowo jestem przed @ więc ogólnie czuję się "opuchnięta" :wink:

 

Na szczescie w wieczorową kreację wchodzę bez większych problemów, więc nie jest tak źle 8) :lol:

 

Kuleczka - jak tam po weselu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, zdrowie się przyda dla wszystkich :D.

 

Przez te diety, to rzeczywiście można się dorobić "moralniaka", ja wczoraj zjadłam 4 czekoladki z nadzieniem- czułam sie z tym okropnie, a przecież mogłabym nawet 1 kg przytyć, nic by się nie stało, eh to są skutki uboczne diety ;) (to znaczy te wyrzuty sumienia, gdy sie zje za dużo czegoś kalorycznego...)

Czekam na wiosnę, kiedy zacznie się dla mnie sezon rowerowy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...