Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ania klepka wolę chudnąć pomału żeby nie mieć obwisłych sysków, ziemniaki, ryż, makaron, kasza - muszą być obowiązkowo ważone surowe, tak samo jak chleb - 3 kromeczki z malej foremki żytni, razowy. graham tj ok 180 g

 

najważniejsze, że waga ruszyła.

 

 

aga1401 bo jak zauważyłaś ja poszłam do Instytutu odchudzania i robię wg wskazań lekarza. Na drugi miesiąc mam kolejne wytyczne na kilku kartkach.

 

 

TYLKO ZA DUŻO JEM OWOCÓW a ja je tak kocham :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, pilnujcie sie z tymi owocami ;) Wiem, ze sa pyszne, slodkie, soczyste i wspaniale, ale dostarczaja duzo weglowodanow i to zazwyczaj takich bez kontroli. Zawsze myslimy cukierek jest beee, ale pol kilograma sliwek to juz posilek bezkarny. Tak wcale nie jest!

Dietetycy zazwyczaj zalecaja (pisze zazwyczaj bo sa takie schorzenia jak np. cukrzyca i wtedy takich zalecen nie ma ;)) aby wrzywa i owoce jesc 5 razy dziennie - codziennie :-)

 

Trzeba tylko pamietac, ze taka porcja warzyw czy owocow ma sie zmiescic w Waszej dloni. Np. jedna porcja warzywna bedzie pomidor i np. troche cebulki do niego :-), a jedna porcja owocow np. 2 mandarynki, albo jedno jablko, albo 3 sliwki, albo pol filizanki malin.

Zazwyczaj codziennie powinno sie jesc 3 - 4 porcje warzyw i tylko jedna owocow. Pomyslcie o tym komponujac Wasze zestawy dietetyczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , ludziska kofane ... 6 - go w niedziele zaczynamy licytację świąteczną dla Frania ... :roll:

 

wklejać, wklejać w wątku fantowym swoje fanty ...

 

http://forum.muratordom.pl/zdjecia-fantow-tu-mozna-wklejac,t175548.htm

 

kochani : zdjęcia , opisy ..... im więcej tym lepiej - żeby każdy forumowicz mógł znaleźć coś dla siebie i żeby było o co walczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważyłam się wczoraj - masakra. Efekt 2 tygodni urodzinowo - imieninowego szaleństwa jest taki, że 0,5 kg przytyłam. A może to sukces??? Bo w ciągu 2 tygodni - 4 razy były imprezki urodzinowe w pracy plus 5 imprezek w chatkach.

Za to pomiary centymetrowe lepsze - zgubiłam po 1 cm w biuście, talii i biodrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam się czym chwalić - 65 i stoi..ale sobotnia mikołajkowa impreza i niedzielny obiad z deserem (musialam przed świętami wypróbować przepis na sernik tofi) zrobiły swoje :wink:

Pod choinkę i na urodziny (mam 24 grudnia :wink: ) zażyczyłam sobie jednak sprzęt do cwiczeń, będzie rozbudowana ławeczka albo mały atlas - zobaczymy jak Mikołaj zadecyduje (pewnie tak, żeby sam mógł korzystać - oczywiście nie mam nic przeciwko ) 8) :wink:

 

No a przy okazji tejże sobotniej imprezy oglądliśmy zdjecia z młodzieńczych lat :lol: Noo i tak chcialabym znów wyglądać, albo chociaż podobnie :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno, znam ten ból zrzucania pociążowych zapasów i zapasików :D

Jak Cię znam to na wiosnę będziesz już superlaska, co nie znaczy że źle wyglądasz.

Ale my juz tam swoje wiemy nie 8) :p :wink:

 

W naszej mieścinie otworzył się pierwszy fitness z prawdziwego zdarzenia.

Calypso. Zna ktoś??

Przymierzam się do zmiany klimatów treningowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno 65 to piękna waga

 

niestety nie dla mnie :wink: Czuję ten balaścik prawie 10 kilowy :wink:

W normalnej mojej wadze 60 kg to już czerwona lapmka, często ważyłam 57-58, najlepiej się czuję w 55..

 

Jak Cię znam to na wiosnę będziesz już superlaska
8) 8) 8) Tak zamierzam 8)

Ale my juz tam swoje wiemy nie

Oj tak, oj tak :roll: :wink: :lol:

 

Ostatnio 64 majaczy, ale to takie wahania, że w sumie na to samo wychodzi co 66...nic to - koniec roku blisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...