Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Arnika ciesz się z dobrych wyników.

Ja jestem 3 dzień na proteinach. Planuję na samych proteinach byc do wtorku, potem na zmianę proteiny i warzywa. Ale zobaczymy. Dzisiaj mąż mi powiedział, że schudłam na pośladkach :wink: Ale ja biodra mam ok, gorzej brzucho i ramiona.

 

Ania mężom to tylko pupy i piersi w głowach :oops: :oops: :oops:

prawda :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja jestem 3 dzień na proteinach. Planuję na samych proteinach byc do wtorku, potem na zmianę proteiny i warzywa. Ale zobaczymy. Dzisiaj mąż mi powiedział, że schudłam na pośladkach :wink: Ale ja biodra mam ok, gorzej brzucho i ramiona.

 

Aniu - a ile kilogramow masz do zrzucenia? Jezeli nie wiecej niz 20, to juz od poniedzialku przejdz na proteiny + warzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do zrzucenia teraz 16 kg, bo 5 mam już za sobą. Mam dzisiaj gości, zaraz biorę się za pieczenie ciasta.

Ale nie skuszę się bo jestem oczarowana efektem samych protein, nigdy nie leciałam tak szybko z wagi bez uczucia głodu.

Najbardziej brakuje mi owoców, za owocami przepadam. Na pewno zgrzeszę 30 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałam, nie zjadłam ciasta, nie zjadłam pizzy itp.

Ale głód mnie ściska, jak patrzę się na czerwone jabłuszko albo pomarańczę to wariuję.

Mam mały wybór: chudy ser biały , jajko albo tuńczyka.

A lodówka zapchana dobrymi rzeczami. Jak zrzucę 6 kg to wracam do diety 1300kcal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem nie wytrzymałam i zjadłam jedno jabłko oraz kawałek ciasta :oops:

Ale od dzisiaj znowu się trzymam. Weszłam w spodnie, które jeszcze nie dawno były ciasne.

Wczoraj przymierzałam koszulę w sklepie, śliczna, biała. szukałam takiej od dawna. ale oops, w rękach obcisła.

co robić , żeby schudły mi ręce? Bo ja biodra i nogi mam ok, gorzej z górą. no i oczywiście jak chudnę to pierwsze lecą nogi, pośladki, potem brzuch a na końcu biust i ramiona.

Mój syn ma hantle, ja mam kasetę "Chce mieć takie ramiona" , myślicie , że pomogą mi systematycznie ćwiczenia na tę część ciała. Bo ta bluzka nie chce wyjść mi z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałam, nie zjadłam ciasta, nie zjadłam pizzy itp.

Ale głód mnie ściska, jak patrzę się na czerwone jabłuszko albo pomarańczę to wariuję.

Mam mały wybór: chudy ser biały , jajko albo tuńczyka.

A lodówka zapchana dobrymi rzeczami. Jak zrzucę 6 kg to wracam do diety 1300kcal.

 

Aniu ja też na tej diecie, od 4 stycznia, teraz już w II fazie proteinek i warzywek.

Ale w pierwszej fazie no i potem w drugiej w dniach proteinowych możesz przecież jeść jeszcze drób, inne ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz nowej książki nie mam.

Byłam sceptyczna do tej diety, latem jak były owoce sezonowe była dla mnie nie do przejścia.

Ale na żadnej diecie nie miałam takich efektów. Bo od wczoraj znów 1 kg mniej.

Jeszcze jutro same proteiny a potem etap II zrobię 5/5.

Stwierdziłam, że z badanami tarczycy się wstrzymam, bo efekty są widoczne gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurnia muszę się wbić w sukieneczkę :roll: a cosik za bardzo opięta się zrobiła :o pewniakiem się sfilcowała :lol: . w każdym bądź razie aerobik 3 razy w tygodniu już uskuteczniam 1raz sauna i odrzuciłam prawie całkowicie słodycze :roll: własciwie ograniczyłam je :lol: .oby zostało mi na stałe to nieopychanie się słodyczami :-? i ~żeby efekty przyszły szybko i na stałe :roll: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Izo, że mogę. tylko wczoraj w lodówce z rzeczy dozwolonych miałam tylko to.

Dzisiaj też się ładnie trzymałam, do tego godzina basenu i sauna.

Izo napisz jak efekty tej diety.

 

U mnie całkiem nieźle, do tej pory minus 6 kg. Z czego 4 kg w fazie uderzeniowej, bardzo dużo, ale wiem dlaczego, to kg które przybrałam podczas świąt i sylwestra, więc szybko poszły. Teraz jest trochę wolniejszy ten spadek, dzisiaj nawet plus 0,5 kg.

Czytasz forum o tej diecie?

http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/proteinowa/723-dieta-proteinowa-dr-pierre-dukana-5882.html#post929932

 

tam są i przepisy i dziewczyny dyskutują

 

mbz a jaki tytuł ma ta nowa książka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...