Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy Wy też musicie sie odchudzać ?


Recommended Posts

Oj Kulka pewnie mały ten woreczek był a Ty przeżywasz :roll: :lol:

 

Ja sobie wklejam Wasze rady i porady do osobnego pliku - będę miała szybki niezbędnik :wink:

 

Czytam własnie artykuł o kobiecie w klubie - wychodzi mi, że potrzebuje ok 2000 kalorii - troche dużo chyba - choć w sumie nigdy nie liczyłam co ile ma...

A no i co tam piszą..

 

Wysiłki aerobowe można wykonywać również w dni wolne od ćwiczeń na siłowni ( najlepiej rano, przed pierwszym posiłkiem).

 

no i co ja mam o tym myśleć? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

arcobaleno nie możesz tyle ważyć i pewnie nie będziesz.

Waga też zacznie lecieć, tylko nie tak szybko jak na tych durnych dietach, które nastawione są na szybkie efekty, wyniszczają organizm i odwadniają.

 

satinkaa nic się nie bój... dojdziesz wprawy.... o ile oczywiście tylko będziesz chciała.

Na ten moment idź sobie na spacer, raz szybszym raz wolniejszym krokiem.

Pilnuj by w każdym posiłku było białko i żebyś jadła co 3-4 godz.

Reszta przyjdzie z czasem.... już my Cię tu szybciutko wyedukujemy.

Poczytaj linki, które wrzucamy z Amber. I pytaj jak coś :wink:

 

 

elutek pozwolisz, że poczekam co ma do powiedzenia w tym temacie

talgo1. Ok? Skoro wie tyle o tej diecie, to zapewne zaraz nam napisze co powoduje, że się na niej chudnie.

 

 

kuleczka właśnie się przekonałaś o tym jak niezbędne jest zabieranie pojemników z jedzeniem do pracy... lub chociaż zdrowych przekąsek.

Pierwsze koty za płoty.

I pomyśl, że jeszcze niedawno byłabyś z siebie dumna, że tyle bez jedzenia wytrzymałaś. Ale to było dawno i nieprawda.... teraz jest nowa kuleczka, bardziej świadoma lub uświadomiona.

Dobrze chociaż, że się nie rzuciłaś na czekoladę... ufff. :D

Oczywiście, że ten ser na noc zjedz....chociaż z 50g :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talgo1 czy wiesz dlaczego się na tej niezdrowej diecie tak chudnie??

 

Bo ja wiem, ale jestem ciekawa Twojej odpowiedzi.

 

BARDZO chciałabym się dowiedzieć /jeśli można :) /

 

elutek, info o skutkach diety optymalnej i mechanizmie "chudniecia" znajdziesz na bardzo wielu portalach ... Juz lata temu dowiedziono, ze podobnie jak inne tego typu "wynalazki" dieta optymalna :lol: zdecydowanie bardziej szkodzi, niz pomaga 8)

 

kuleczka, moje zycie tez nie jest regularne ... taki czar wolnego zawodu ;) Bywa, ze poza domem jeste 12 - 16 godzin ... Zabieram wtedy jedno pudelko z kurczakiem, warzywami i ryzem, albo makaronem, pudeleczko chudego twarogu, jablko, kilka ciastek owsiano-proteinowych i baton proteinowy :-) To tak aby jesc co 3 - 4 godziny i nie doprowadzic do spadku cukru we krwi :-)

 

I wszamaj ten twarog przed snem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber - daj przepis na te batony - nie bądź taka sama nazwa baton już mi się podoba :lol:

 

A czy takie masło jest dobre - tzn w sensie jakosci produktu bo o zastosowanie chciałam dopiero zapytać :wink:

(nie wiem czy można tak linkować..)

http://www.allegro.pl/item915867028_maslo_orzechowe_bez_soli_i_cukru_350_g.html

 

albo to

 

http://www.allegro.pl/item901419089_maslo_orzechowe_z_orzechami_black_rose_maxi_500g.html

 

mbz - na dukanie chyba cwiczyc nie można w 1 fazie więc nie pasi mi to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśl, że jeszcze niedawno byłabyś z siebie dumna, że tyle bez jedzenia wytrzymałaś. Ale to było dawno i nieprawda.... teraz jest nowa kuleczka, bardziej świadoma lub uświadomiona.

Dobrze chociaż, że się nie rzuciłaś na czekoladę... ufff. :D

Oczywiście, że ten ser na noc zjedz....chociaż z 50g :D

Trafione w sedno!

Dokładnie tak bym pomyślała niedawno, w dodatku już na kolację nie zjadłabym nic i dla pewności jeszcze do południa następnego dnia :roll:

O kurde!

W artykułach wklejonych przez Was kobiety zaczytuję się wkażdej wolnej chwili co rusz wykrzykując do męża "patrz! o kurde! wiedziałeś że!!!" :D

Oczywiście współmieszkaniec ma również zrewolucjonizowaną dietę, je raniutko grzecznie śniadanie (wiecie że on przez te 2 lata chodził na czczo na siłownię :o )

Dziś rano byłam w szoku widząc swój plaski brzuch, kiedyś musiałabym nie jesść od południa dnia poprzedniego aby był tak płaski, a ja przecież pochłonęłam 7 posiłków, ostatni ok 22 (twaróg :D )

Zauważam że żołądek juz przestaje się buntować i trawi jak w zegarku.

Tfu tfu oby nie zapeszyć.

 

Jeszcze chciałam coś dodać a'propo jaj.

Pamiętam, że czytałam kiedyś że w żółtku paradoksalnie jest duużo więcej białka niz w białku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber - daj przepis na te batony - nie bądź taka sama nazwa baton już mi się podoba :lol:

 

A czy takie masło jest dobre - tzn w sensie jakosci produktu bo o zastosowanie chciałam dopiero zapytać :wink:

(nie wiem czy można tak linkować..)

http://www.allegro.pl/item915867028_maslo_orzechowe_bez_soli_i_cukru_350_g.html

 

arco, ja kupuje tylko i wylacznie to http://www.sante.pl/k26/maslo_orzechowe

 

Porownaj sobie jakie roznice sa w bialku pomiedzy tym co wkleilas a maslem Sante :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcobaleno nie mam czasu teraz latać po wątku w poszukiwaniu moich wypowiedzi, ale przecież pisałam, że możesz ćwiczyć na czczo tylko, że wtedy nie chronisz w ogóle mięśni, które są najważniejsze :roll:

 

Jutro wrzucę na forum prosty wzór do obliczenia zapotrzebowania.

 

Co do tych 2000 kal, to dla Ciebie za dużo ..... ale i tak będziesz zaskoczona ile musisz jeść, żeby schudnąć :lol:

 

Co do masła orzechowego ... to pierwsze jest dobre (jest bez soli i bez cukru)..

 

mbz nie jestem na tej diecie. Kaloryczność na tego rodzaju diecie jest zbyt niska, a ja nie chcę znowu obniżyć metabolizmu.

 

-----------------

edit

Ja również kupuję Sante (sklep Piotr i Paweł).

 

 

Amadi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, a Tobie jako bądź co bądź alergikowi, wolno jeść maslo orzechowe???

 

nie mam alergii na orzechy, a jedynie na chemie, ktora sa pryskane cytrusy, polepszacze do chleba, zle reaguje na przenawozone warzywa, niektore jaja (jak kura chemia karmiona :lol: ) i takie tam. Najsliniejsza alergie mam na chrom ... czyli nie wolno mi palic w kominku, grillowac na drewnie i weglu drzewnym oraz przebywac obok palacych papierochy i ich popielniczek :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, a Tobie jako bądź co bądź alergikowi, wolno jeść maslo orzechowe???

 

nie mam alergii na orzechy, a jedynie na chemie, ktora sa pryskane cytrusy, polepszacze do chleba, zle reaguje na przenawozone warzywa, niektore jaja (jak kura chemia karmiona :lol: ) i takie tam. Najsliniejsza alergie mam na chrom ... czyli nie wolno mi palic w kominku, grillowac na drewnie i weglu drzewnym oraz przebywac obok palacych papierochy i ich popielniczek :-?

Pytam, bo orzechy dla uczuleniowców to przeważnie to rozpusta zabroniona.

Sama choc raczej nie jestem alergikiem, jak zbyt dużo sobie podjem laskowych mam czerwone, swedzące placki na twarzy. :)

 

Mimo to faktycznie, uciążliwa ta Twoja alergia. choc paradoksalnie mobilizuje do zdrowego odzywiania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież pisałam, że możesz ćwiczyć na czczo tylko, że wtedy nie chronisz w ogóle mięśni, które są najważniejsze

No sii - teraz i ja to wiem = i właśnie o to mi chodzi a oni tam zalecają przed pierszym posiłkiem więc sie zastanowiłam, że głupoty tam piszą skoro jedno z drugim scisle się wiąże - tzn mięśnie z redukcją tłuszczu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, no coz ... musialam "wypracowac" uczciwego chlopa, ktory przywozi mi jaja od zielononozki ;), dorzuca warzywka, jablka, a czasami kure z wlasnego chowu. W sklepach pryskanie owocow sprawdzam "na reke" ... dotykam i po minucie albo dwoch wiem czy ekologiczne czy nie :lol:

 

Dziewczatka, chocialam przypomniec ze jutro od mediow, az po ulubiona sasiadke wszyscy beda Was kusic paczkami ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...